Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sylwester Williama i Kate. Złamali tradycję

0
Podziel się

Normalnie większość rodziny królewskiej spędza Święta i Nowy Rok w prywatnym majątku królowej we wschodniej Anglii. Tym razem będzie inaczej.

Sylwester Williama i Kate. Złamali tradycję
(SIPA USA/SIPA/EAST NEWS)
bEqbaKjp

Brytyjska para książęca William i Kate nie spędzają Sylwestra i Nowego Roku z resztą rodziny panującej. Zerwali z tradycją i razem z małym księciem Georgem pojechali do drugich dziadków.

Normalnie większość rodziny królewskiej spędza Święta i Nowy Rok w prywatnym majątku królowej w Sandringham we wschodniej Anglii. Tylko 2 lata temu tę tradycję przerwał świąteczny pobyt męża królowej, księcia Filipa w szpitalu, gdzie musiał się poddać zabiegowi udrożnienia tętnicy sercowej.

Dziś jednak Nowy Rok w Sandringham powita mniejsze grono, bo William wybrał dom rodzinny Kate i towarzystwo państwa Middletonów. Według jednego z przyjaciół książęcej pary, który zwierzył się dziennikowi _ Express _, William lubi wprawdzie Sandringham, ale podoba mu się też atmosfera normalnej rodziny, jaka panuje w domu teściów.

bEqbaKjr

Razem z rodzicami Sylwestra spędzi półroczny książę George. Na łono rodziny powróci też książęcy cocker spaniel Lupo, który spędził osobno święta, kiedy otrzymał zakaz wstępu do Sandringham - zapewne z obawy, że dojdzie do rywalizacji między nim a krótkonogimi pieskami królowej rasy corgi.

Cocker spaniele są wprawdzie towarzyskie i łagodne, ale nie da się tego powiedzieć o corgies królowej, które latem omal nie zagryzły teriera wnuczki królowej, księżnej Beatrice.

Czytaj więcej w Money.pl

bEqbaKjS
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)