Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Syria jak beczka prochu. Ajatollah Chamenei ostrzega

0
Podziel się:

- Interwencja Stanów Zjednoczonych w Syrii byłaby katastrofą dla tego regionu - oświadczył najwyższy przywódca duchowo-polityczny Iranu ajatollah Sajed Mohammad Ali Chamenei.

Syria jak beczka prochu. Ajatollah Chamenei ostrzega
(sajed.ir/GDFL/Wikipedia)
bECztYSt

-_ Interwencja Stanów Zjednoczonych w Syrii byłaby katastrofą dla tego regionu _ - oświadczył najwyższy przywódca duchowo-polityczny Iranu ajatollah Sajed Mohammad Ali Chamenei (na zdjęciu).

_ - Ten region jest jak beczka prochu i nie sposób przewidzieć przyszłości w razie amerykańskiej interwencji _ - ostrzegł Chamenei.

Także przewodniczący irańskiego parlamentu Ali Laridżani akcentował w środę, że Zachód może wprawdzie sam zdecydować o rozpoczęciu realizowania opcji militarnej w Syrii, _ ale nie o jej końcu _.

bECztYSv

Iran jest zdeklarowanym sojusznikiem syryjskiego prezydenta Baszara el-Asada.

Czytaj więcej w Money.pl
Interwencja zbrojna w Syrii. Iran grozi USA - _ Ci, którzy dolewają oliwy do ognia nie uciekną przed gniewem ludu _ - mówi zastępca szefa sztabu generalnego irańskich sił zbrojnych.
Nie ma wątpliwości: To była broń chemiczna Zdaniem organizacji w syryjskich szpitalach jest 3600 osób z objawami neurotoksycznymi. 355 z nich już zmarło.
John Kerry chce zmusić Syrię do zgody na... - _ Jeśli rząd Syrii nie ma nic do ukrycia, to powinien umożliwić natychmiastowy i nieograniczony dostęp do miejsca domniemanego ataku _- powiedział Kerry.
bECztYSW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)