Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
08.05.2005 12:24

Tadeusz Mazowiecki nie będzie kandydatem Partii Demokratycznej na prezydenta

Tadeusz Mazowiecki powiedział, że nie będzie kandydatem Partii Demokratycznej na prezydenta. Były premier rozmawiał z dziennikarzami przed rozpoczęciem drugiego dnia kongresu Partii. "Nie wchodzi się drugi raz w rolę kandydata" - powiedział były premier dodając, że "kampania wyborcza jest bardzo brudną i brutalną walką, na którą nie ma specjalnie ochoty ani siły".

Podziel się
Dodaj komentarz

Tadeusz Mazowiecki powiedział, że nie będzie kandydatem Partii Demokratycznej na prezydenta. Były premier rozmawiał z dziennikarzami przed rozpoczęciem drugiego dnia kongresu Partii.

"Nie wchodzi się drugi raz w rolę kandydata" - powiedział były premier dodając, że "kampania wyborcza jest bardzo brudną i brutalną walką, na którą nie ma specjalnie ochoty ani siły". Według niego, Partia Demokratyczna znajdzie w swoich szeregach dobrego kandydata na urząd prezydencki.

Tadeusz Mazowiecki kandydował w pierwszych wyborach prezydenckich 15 lat temu.

Były premier zaprzeczył swoją dzisiejszą wypowiedzią sugestiom szefa nowej partii Władysława Frasyniuka, iż byłby najlepszym kandydatem nowego ugrupowania na prezydenta.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz