Notowania

pis
27.08.2014 21:46

Tak Kaczyński rozpoczął sezon polityczny

Prezes PiS odniósł się także do dzisiejszego wystąpienia sejmowego premiera Donalda Tuska

Podziel się
Dodaj komentarz
(Witold Rozbicki/Reporter)

Donald Tusk w Sejmie, a Jarosław Kaczyński na spotkaniu z wyborcami w Garwolinie zainaugurowali po wakacyjnej przerwie nowy sezon polityczny.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wspierał Marię Koc, kandydatkę partii w zaplanowanych na 7 września wyborach do Senatu w okręgu numer 47 obejmującym powiaty garwoliński, miński i węgrowski.

Jarosław Kaczyński powiedział, że wybory uzupełniające do Senatu rozpoczynają cały cykl wyborów - samorządowych, prezydenckich i parlamentarnych. Dodał, że choć zazwyczaj nie mają większego znaczenia w skali kraju, tym razem będą szczególnie ważne.

Prezes PiS odniósł się także do dzisiejszego wystąpienia sejmowego premiera Donalda Tuska, który z satysfakcją informował, że w pierwszym półroczu zanotowano większą liczbę urodzeń niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, dynamika tego wzrostu powinna być jednak znacznie większa. Jednym z argumentów za tym przemawiających jest - zdaniem prezesa PiS - sytuacja geopolityczna Polski.

7 września wybory uzupełniające do Senatu odbędą się w trzech okręgach na Śląsku,Mazowszu i w województwie świętokrzyskim.

Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński: PiS nie pobiera haraczy od posad - Są ludzie którzy płacą na partię, jest składka, ale ona jest bardzo niska - dodał prezes PiS.
PiS jednoczy prawicę. Ziobro i Gowin razem? _ Czas nagli _. Prezes PiS Jarosław Kaczyński kolejny raz powiedział, że prawica w Polsce powinna być zjednoczona.
Tagi: pis, kaczyński, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, gospodarka polska, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz