Notowania

grad
29.04.2011 09:18

Ten minister po wyborach odchodzi

Aleksander Grad zapewnia, że nawet jeśli Platforma Obywatelska wygra wybory, to on odejdzie z ministerstwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*_ - Przez całą kadencję - prawie cztery lata kierowania ministerstwem - w takich warunkach, w jakich musieliśmy działać, udało zrobić się wiele - _mówi minister skarbu Aleksander Grad.*

_ - Żaden z moich poprzedników nie kierował Ministerstwem Skarbu Państwa aż tak długo i uważam, że kierowanie resortem przez jedną kadencję w zupełności wystarczy - deklaruje szef resortu w wywiadzie dla Onet.pl. - M yślę, że jeśli PO wygra wybory parlamentarne w październiku, a wierzę, że wygra, to ktoś nowy ze świeżymi siłami będzie mógł kontynuować moje dzieło _.

Wczoraj opozycja próbowała odwołać Grada, ale głosami Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego pozycja ministra została obroniona. Według PiS-u, powinien on odejść między innymi z powodu: fatalnie prowadzonej prywatyzacji, niekorzystnego zawarcia ugody między PZU i Eureko, a także spektaklu ze sprzedażą Stoczni Gdyńskiej.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/28/t138268.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/grad;nie;szanuje;panstwowej;wlasnosci,253,0,818941.html) Grad nie szanuje państwowej własności? W Sejmie trwa debata nad wnioskiem PiS o wotum nieufności wobec ministra skarbu. PiS zarzuca Gradowi m.in. złe prowadzenie prywatyzacji i niewłaściwy nadzór nad majątkiem państwowym.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t73824.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/referendum;w;sprawie;spolek;pis;rozwaza,81,0,813137.html) Referendum w sprawie spółek? PiS rozważa Partia uważa, że minister skarbu prowadzi bezmyślną i bezrefleksyjną polityką dotyczącą spółek strategicznych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/44/t138284.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kolejna;porazka;opozycji;rostowski;i;grad;zostaja;,203,0,818891.html) Kolejna porażka opozycji. Rostowski i Grad zostają. PiS i SLD próbowały odwołać ministrów Jacka Rostowskiego i Aleksandra Grada. Posłowie PO i PSL ich obronili.
Tagi: grad, rezygnacja, odwołanie, minister, skarbu, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz