Notowania

Ten wyrok nic nie zmienia. Jest ważniejszy sąd

Poseł Zbigniew Girzyński podkreśla, że w 95 proc. rację ma PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz

Money.pl: Polska jest w _ budowie _ czy nadal w _ bałaganie _?

Zbigniew Girzyński, poseł PiS: Polska jest dalej w bałaganie. Wszyscy o tym wiedzą. My nie będziemy z Platformą Obywatelską chodzić do żadnych sądów. Od rozstrzygania tego, kto w polityce ma rację i tego czy Polska jest w budowie czy w bałaganie, są wyborcy.

Oddajemy się pod sąd wyborców, czyli jedyny obiektywny, sprawiedliwy, bez jakichkolwiek nacisków z zewnątrz. Każdy może sobie w swoim sumieniu ocenić jak jest, a 9 października wydać wyrok.

Ale po pierwszym w tej kampanii przegranym procesie w trybie wyborczym, PiS musi sprostować informację o tym, że Polska jest w bałaganie.

Żyjemy w takim Państwie, jakie wszyscy widzą. My będziemy jak najbardziej szanować wszystkie wyroki sądów, które będą zapadały. Tak samo jednak będziemy szanowali prawdę i o tej prawdzie będziemy mówili.

*CZYTAJ ROZMOWĘ Z POSŁEM SUSKIM *

[

Mówi Pan, że PiS będzie szanować wyrok, czyli będzie sprostowanie?

Tak jak sąd wskazał, takie stosowne czynności będą przez nas przeprowadzone. Powtarzam, my nie będziemy do żadnych sądów z PO chodzić. Partie polityczne nie są od tego, żeby się ścigały przed sądami i udowadniały swoje racje.

Nie są też od tego, żeby walczyły dzięki pomocy lepszych czy gorszych prawników, bardziej lub mniej obiektywnych sędziów. To Polacy są najważniejszym trybunałem, który w wyborach rozstrzygnie kto ma rację.

Co dalej Panie pośle? Będziecie nadal przekonywać Polaków, że Polska jest w bałaganie czy temat jest zamknięty po tym wyroku?

Sama Platforma Obywatelska przyznała, że rzeczywiście na 99 wskazanych przez nas inwestycji, w przypadku 95 mieliśmy rację. To jest wystarczająca dla nas satysfakcja.

Co najwyżej możemy dokonać jednej małej korekty. Rzeczywiście to nie jest tak, że w Polsce nic się nie zmieniło, zmieniło się i to na gorsze.

*Platforma nie ukrywała jednak, że nie wszystkie inwestycje pokazane w tym folderze _ Polska w budowie _ są zasługą PO. *

Podważyli tylko 4 z 99 pokazanych przez nas inwestycji. W ten sposób przyznali, że w przypadku pozostałych mieliśmy rację. Proszę sobie proporcjonalnie zbadać. Jeśli nawet w przypadku tego zarzutu mieliśmy rację jedynie w 95 procentach, to ja życzę wszystkim aby na jakimkolwiek teście czy egzaminie osiągali właśnie taki poziom poprawnych odpowiedzi.

*Platforma wygrała w sądzie, ale mam wrażenie, że to Pan jest bardziej zadowolony z takiego obrotu sprawy. *

Platforma szuka zaczepki, konfliktu i sporu, tylko nie potrafi pokazać jednego, nie potrafi pokazać tego, że w Polsce żyje się coraz lepiej. Bo tak nie jest. W Polsce żyje się coraz gorzej, kraj jest źle rządzony i potrzebuje nowego rządu. Ale takiego bez Platformy Obywatelskiej.

Na szczęście rozstrzygną to wyborcy, już niedługo, 9 października i jestem przekonany, że Polacy wszystko to co dzieje się za rządów PO widzą i każdy już sobie odpowiednie zdanie wyrobi.

Czytaj więcej o pozwie PO w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/193/t137921.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pozew;wyborczy;przeciw;pis;duzy;potencjal;komicznosci,59,0,895547.html) PO pozywa PiS. "Duży potencjał komiczności" - _ Jeszcze dziś do sądu w trybie wyborczym trafi pozew przeciwko PiS _- powiedział szef kampanii wyborczej PO, Jacek Protasiewicz.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/136/t130696.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;o;pozwie;po;pokazali;slabosc;i;nerwowosc,54,0,896310.html) "PO pokazała słabość, nerwowość i bezradność" Kampanii wyborczej nie można prowadzić na sali sądowej - mówią politycy PiS.
Tagi: wybory 2011, kampania, wiadomości, wywiad
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz