Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Timothy Geithner przyjedzie do Polski

0
Podziel się:

Sekretarz skarbu USA Timothy Geithner weźmie udział w jutrzejszym nieformalnym posiedzeniu Rady do spraw gospodarczych i finansowych ECOFIN we Wrocławiu.

Timothy Geithner przyjedzie do Polski
(whitehouse.gov/public domain)
bFggKiyJ

Amerykański polityk przyjeżdża na zaproszenie polskiej prezydencji. We Wrocławiu weźmie udział w sesji dotyczącej aktualnej sytuacji ekonomiczno-finansowej.
Minister Rostowski podkreśla, że Geithner rzadko przyjeżdża do Europy.

Timothy Geithner był 10 września w Marsylii na posiedzeniu ministrów grupy G7, czyli
najbardziej wpływowych państw świata.

Nieformalna Rada do Spraw Gospodarczych i Finansowych należy do spotkań
organizowanych w kraju sprawującym Przewodnictwo w Radzie. Gospodarzami będzie minister finansów Jacek Rostowski i szef NBP Marek Belka.

bFggKiyL
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t140312.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obama;pozostawil;warszawe;zadowolona,189,0,840893.html) Obama pozostawił Warszawę zadowoloną Politycy wszystkich opcji są zgodni w swojej ocenie przebiegu wizyty prezydenta USA w Polsce. Zwracają uwagę na _ konkretność i normalność _ rozmów i podkreślają pozytywny wpływ wizyty na międzynarodowy wizerunek naszego kraju.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/25/t140313.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/co;mowia;w;stanach;o;wizycie;obamy,42,0,840746.html) Co mówią w Stanach o wizycie Obamy? W kablowych telewizjach informacyjnych CNN i MSNBC nadano po kilka krótkich, około jednominutowych relacji z wizyty w Warszawie.
bFggKizm
KOMENTARZE
(0)