Tomasz Biernacki

Jest 6. najbogatszym Polakiem i wyprzedza m.in. Leszka Czarneckiego, Antoniego Ptaka czy Zbigniewa Jakubasa.

Majątek, wyceniany na 4 mld zł, zbił na handlu, zakładając sieć sklepów Dino. Dziś jego imperium to ponad 700 punktów handlowych zlokalizowanych głównie na wsiach. To odróżnia sieć Dino od Biedronki, z którą bywa porównywana, głównie przez skalę działania.

Mimo takiego sukcesu w biznesie i miliardowego majątku na koncie niewiele o nim wiemy.

Tomasz Biernacki nigdy nie udzielił choćby jednego wywiadu, nie opublikowano nawet jednego jego zdjęcia, nie wiadomo, gdzie mieszka, ani jak wygląda. Nic dziwnego, że konkurenci mówią o nim człowiek-widmo.

Więcej o tym, kim jest Tomasz Biernacki, money.pl pisał tutaj: Tomasz Biernacki to miliarder-widmo. Ujawniamy jego historię.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Money
2017-12-10 12:37
Zabrakło tu Piotra Kacprzyckiego,właściciela Eveline,największej polskiej a teraz już nie tylko,firmy kosmetycznej.Setki milionów sztuk najdziwniejszych kosmetyków,lista których jest niewiarygodnie długa.Kariera od objazdowego komiwojazera rażącego z walizeczka od sklepiku do sklepiku a dziś nikt nie wie ile naprawdę na pieniędzy firma zatrudniające na stałe ponad 200 osób i dająca żyć drukarniom,producentom opakowań i wielu podwykonawców.
Rics
2017-12-07 15:28

Nadal jednak nic więcej, oprócz tego, że jest niewinny, od miliardera się nie dowiemy.

on akurat unika rozglosu z powodu giełdowych machlojek, których jest ojcem chrzestnym na GPW
Cyklon
2017-12-05 15:34
Takie unikanie mediów ma swoją cenę szczególnie w początkowej fazie biznesu, ja się nie produkowałem przed kamerami a taki figurant Zuckerberg mimo że nie miał 1000 dolców na samochód twierdził że jest założycielem facebooka mimo tego że facebooka uruchomiłem już 2 lata wcześniej i opatentowałem w USA. W następnym roku gdy rozkradali aktywa moich firm Orange i Pilawa Facebookk & Twitter to mu pomogło uwiarygodnić rzekome prawa do facebooka (prawa do nazwy posiadał wówczas Michael Jackson który je ode mnie odkupił). Taki numer z nie ujawnianiem się jako właściciel to może być tylko skuteczny jak masz fabrykę mebli lub cegieł, tam gdzie jest zaawansowana technologia, patenty, wartości intelektualne to nie ma sensu bo cię od razu okradną.
Pokaż wszystkie komentarze (7)