Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Totalizator szuka nowego operatora gier liczbowych

0
Podziel się:

Za udział w przetargu trzeba zapłacić 5 mln zł. Rozstrzygnięcie za miesiąc.

Totalizator szuka nowego operatora gier liczbowych
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bETwNWeZ

Zaczął się przetarg na wybór nowego operatora gier liczbowych i systemów towarzyszących. Resort skarbu informuje, że oferty należy składać do 5 maja. Wadium upoważniające do wzięcia udziału w konkursie wynosi 5 mln zł.

Kaucja może przybrać formę gotówki wpłacona na rachunek bankowy Totalizatora Sportowego, bądź gwarancja bankowa lub ubezpieczeniowa.

Proces wyboru operatora w Totalizatorze Sportowym nadzoruje Minister skarbu Aleksander Grad. Wszystkie istotne decyzje podejmowane przez zarząd w ramach tego projektu są zatwierdzane przez zgromadzenie wspólników.

bETwNWfb

_ - Wzmocniony nadzór ministra skarbu nad tym postępowaniem oparty jest o uchwałę zgromadzenia wspólników. Zobowiązuje ona zarząd Totalizatora Sportowego do stałego informowania o postępach w prowadzonych pracach oraz uzyskiwania zgód właściciela w kluczowych dla procesu kwestiach _ - podkreślił resort skarbu.

Ministerstwo informował wcześniej, że umowa z potencjalnym operatorem nie będzie objęta klauzulą poufności. Ponadto Totalizator Sportowy przed zawarciem ostatecznej umowy będzie musiał wystąpić o opinię do ministra finansów.

bETwNWfC
wiadmomości
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)