Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.05.2005 08:49

Trójka - Zbigniew Ziobro: Rozprężenie w policji to wina rządów SLD

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro uważa, że premier powinien przyjąć dymisję ministra spraw wewnętrznych Ryszarda Kalisza. W wypowiedzi dla Trójki Ziobro podał jednak w wątpilwość, czy tak się stanie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Poseł Prawa i Sprawiedliwości dodał, że dymisja powinna zostać przyjęta, gdyż Kalisz nie panuje nad sytuacją w resorcie, a szczególnie w policji. Według Ziobry, tym bardziej powinien odejść wiceminister Andrzej Brachmański, odpowiedzialny bezpośrednio za policję.

Gość Trójki nie wierzy jednak, by do tych dymisji doszło. Poseł Prawa i Sprawiedliwości przypomniał, że skandal ostatnio ujawniony przez "Gazetę Wyborczą" nie jest pierwszym w policji. A po tych wcześniejszych aferach zmian kadrowych w kierownictwie policji nie było - mówił Ziobro. Jego zdaniem rozprzężenie w policji to wina rządów SLD.

Dziś premier ma się odnieść do dymisji złożonej przez ministra Kalisza. Możliwe też są dymisje w policji. Ma to związek z publikacjami "Gazety Wyborczej", która utrzymuje, że w Komendzie Głównej policji działa grupa przestępcza współpracująca z gangsterami.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz