Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
17.08.2005 03:47

"Trybuna" o sprawie Cimoszewicza

Podziel się
Dodaj komentarz

Odnosząc się do zeznań Anny Jaruckiej przed sejmową komisją śledczą do spraw PKN Orlen, Czesław Rychlewski pisze na łamach "Trybuny", że był to zamach nie tylko na Włodzimierza Cimoszewicza, ale w ogóle na polskie wybory prezydenckie. Jego zdaniem, posłowie z "kadłubowej" komisji śledczej próbują narzucić nam zamianę kampanii wyborczej na grę fałszywych kwitów, podstawionych świadków i wyssanych z palca oskarżeń, nawet kosztem utraty resztek autorytetu państwa.

Czesław Rychlewski pisze, że posłowie: Miodowicz, Wassermann, Giertych i Macierewicz to nie czwórka oszalałych z nienawiści oszołomów. Jego zdaniem, oni mają w tych działaniach wsparcie swych partyjnych kolegów. "Jeśli więc ktoś ma jeszcze wątpliwości, jak będzie wyglądała Polska pod rządami prawicy, to odpowiadam: właśnie tak" - pisze.

Według Czesława Rychlewskiego, rządy partyjnych kolegów Wassermanna, Giertych, Miodowicza i Macierewicza będą rządami brutalnego niszczenia przeciwników politycznych przy wykorzystaniu wszelkich, także niegodziwych, a nawet kryminalnych metod.

IAR/Trybuna/mb/dyd

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz