Notowania

stocznia
14.05.2009 07:23

Tusk może zaskoczyć stoczniowców

Upadłe stocznie w Gdyni i Szczecinie znowu będą budować statki? Premier odkryje karty podczas debaty ze związkowcami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Premier może ogłosić, że upadłe stocznie w Gdyni i Szczecinie znowu będą budować statki.

Podczas spotkania ze związkowcami premier może ogłosić, że upadłe stocznie w Gdyni i Szczecinie znowu będą budować statki - pisze _ Dziennik _. W poniedziałek Donald Tusk będzie rozmawiał w Gdańsku z delegacją stoczniowej _ Solidarności _.

Według gazety, premier może przyjść na debatę z asem w rękawie. W przetargu na majątek po stoczniach w Gdyni i Szczecinie mogą wygrać oferty gwarantujące dalszą produkcję okrętów. Z nieoficjalnych informacji gazety wynika, że takie oferty są.

    * **ZOBACZ TAKŻE:**
    * [ Rusza sprzedaż stoczniowych majątków ]( http://news.money.pl/artykul/rusza;sprzedaz;stoczniowych;majatkow,216,0,451032.html )
    * [ Tusk chce debaty ze stoczniowcami. We wszystkich stacjach ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;chce;debaty;ze;stoczniowcami;we;wszystkich;stacjach,141,0,450701.html )

W obu przetargach wystartowały 32 firmy. Wczoraj zaczął się przetarg na majątek po stoczni gdyńskiej. Zostało wybranych 5 oferentów, którzy dziś mają licytować poszczególne części majątku stoczniowego._ Dziennik _ pisze, że premier podczas poniedziałkowej debaty chce się spotkać tylko ze związkowcami, dlatego zaproszenie ograniczono do zakładowej _ Solidarności _.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: stocznia, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz