"Przestronne, kilkusetmetrowe apartamenty, w pełni umeblowane, wyposażone we wszelkie udogodnienia. Prywatne sypialnie, komfortowe łazienki, nowoczesne kuchnie, przestrzenie do wypoczynku i rekreacji z nowoczesnym sprzętem. Do tego pełna opieka medyczna i dentystyczna, jak i całe zaplecze usługowo-gastronomiczne. To wszystko pilnie strzeżone i - co najważniejsze - zabezpieczone przed wszelkimi katastrofami, takimi jak wojna, atak nuklearny, erupcja wulkanu, kosmiczny meteoryt" - tak reklamuje swoje schrony firma Terra Vivos.

Korzystać z nich można nie tylko w razie końca świata, ale także każdego dnia, jak z luksusowego - choć dość specyficznego - apartamentu.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Korol
2018-01-17 17:33
A jak spróbują dotrzeć do tego schronu to już nie zdążą więc po co ten cyrk ?
Patriota
2018-01-07 14:58
Amerykańska firma budująca schrony...Najpierw wybudują schrony dla bogaczy, później sprzedadzą lokalizację Amerykanom i wpakują im rakietkę do niszczenia bunkrów. Tyle z ich pewności siebie.
Adam.
2018-01-03 16:10
W czasie Armagedonu, nikomu nie pomoże żaden schron, milionerzy uważają, że pieniądze mogą wszystko, ale się mylą. Bóg rozliczy złych ludzi nawet jakby się schronili pod wielkimi Tatrami i tym podobnych górach, ale to nic nie da bo niema ucieczki przed sprawiedliwym wzrokiem Boga. Tak czy inaczej jak napisano w pismach, Bogaci nie wejdą do Raju, Niema takiego miejsca coby się mogli ukryć przed wzrokiem Jehowy. Żadna zła dusza ( dusza to człowiek żyjący ) nie ukryje się przed rozliczeniem w Armagedonie złych ludzi, rządów ludzkich i fałszywej religii. Ani złoto, diamenty , pieniądze i diamenty nie uchronią złych ludzi przed karą Boga żywego i prawdziwego, każdy dostanie to na co sobie zasłużył przez swoje życie źle traktując innych. Psalm 92:7 Gdy niegodziwcy wyrasatają jak roślinność i rozkwitają wszyscy krzywdziciele, dzieje się tak po to, by zostali unicestwieni na zawsze. 2 Tesaloniczan1 rozdział , wiersze 6 - 9.
Pokaż wszystkie komentarze (43)