Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
01.10.2005 11:29

W Gdańsku odbędą się dziś konwencje wyborcze kandydatów PiS oraz PO na prezydenta RP

O godzinie 14:00 w Hali Olivia w Gdańsku rozpocznie się konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Godzinę później w gdańskim Dworze Artusa z mieszkańcami Trójmiasta spotka się Donald Tusk.

Podziel się
Dodaj komentarz

Podczas konwencji PiS-u zostanie zaprezentowane nowe hasło kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego.
Prezes Prawa i Sprawiedliwości na Pomorzu Tadeusz Cymański powiedział, że konwencja będzie otwarta dla wszystkich. Hala może pomieścić sześć tysięcy ludzi. Cymański podkreślił, że w końcówce kampanii jej organizatorzy nieprzypadkowo wybrali Gdańsk na promowanie kandydata PiS-u. Poseł przypomniał, że stąd startował do Sejmu Donald Tusk - główny konkurent Kaczyńskiego do prezydentury.
Godzinę po rozpoczęciu konwencji PiS-u z mieszkańcami Trójmiasta spotka się kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta.
W trakcie spotkania zostaną odsłonięte nowe hasło i bilboard Donalda Tuska. Poseł Platformy Obywatelskiej z Pomorza Sławomir Nowak uważa, że będzie to ważne wydarzenie w kampanii prezydenckiej Donalda Tuska. Kandydat PO podczas spotkania ma na bieżąco odnosić się do tego, co w hali Olivia powie Lech Kaczyński.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz