Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
24.04.2005 15:14

W zamachach w Iraku zginęło dziś 6 osób, a 30 zostało rannych

W dwóch zamach samobójczych na północy Iraku zginęło dzis 6 osób, a około 30 zostało rannych. Zaatakowani zostali rekruci policyjni szykujący się do wyjazdu na ćwiczenia do Jordanii. Ładunki wybuchowe w piewszym samochodzie samobójca zdetonował podczas zbiórki rekrutów przed Akademią Policyjną w Tikricie.

Podziel się
Dodaj komentarz

W dwóch zamach samobójczych na północy Iraku zginęło dzis 6 osób, a około 30 zostało rannych. Zaatakowani zostali rekruci policyjni szykujący się do wyjazdu na ćwiczenia do Jordanii.

Ładunki wybuchowe w piewszym samochodzie samobójca zdetonował podczas zbiórki rekrutów przed Akademią Policyjną w Tikricie.

Drugie auto eksplodowało kilka minut później w tym samym mieście niedaleko biura łącznikowego armii irackiej i amerykańskiej. Samobójca wykorzystał moment chaosu, kiedy starano się opanować skutki pierwszego ataku.

W ciągu ostatnich tygodni setki policjantów i żołnierzy armii irackiej zginęło w wyniku zamachów. Ataki są przeprowadzane nawet w najpilniej strzeżonych miejscach, między innymi przed Ministerstwem Obrony Iraku.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz