Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Wiceszef Microsoftu przyjedzie do Polski. Będzie na wyciągnięcie ręki

Wiceszef Microsoftu przyjedzie do Polski. Będzie na wyciągnięcie ręki

Do Polski przyjedzie wiceszef Microsoftu Fot. Matthias Balk/PAP/DPA
Do Polski przyjedzie wiceszef Microsoftu

Już 8 i 9 października unikalna okazja, by spotkać wiceszefa NATO czy wiceprezesa Microsoftu, którzy przyjadą do Krakowa na poświęconą cyberbezpieczeństwu konferencję CYBERSEC. Udział w spotkaniu może wziąć każdy, trwa rejestracja uczestników.

Jednak CYBERSEC to nie tylko możliwość spotkania i wysłuchania światowych ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. To przede wszystkim możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej dyskusji określającej wyzwania dotyczące bezpieczeństwa w przestrzeni cyfrowej. To także okazja na współtworzenie praktycznych rekomendacji zwiększające efektywność walki z cyberzagrożeniami.

Swoją obecność na konferencji potwierdzili znamienici goście. Wśród nich m.in. Sir Julian King unijny komisarz ds. unii bezpieczeństwa, Antonio Missiroli – zastępca sekretarza generalnego NATO ds. nowych zagrożeń i cyberobrony, Marek Zagórski - minister cyfryzacji, Tomasz Zdzikot - wiceminister obrony narodowej, Melissa Hathaway- doradczyni prezydentów Stanów Zjednoczonych Georga W. Busha i Baracka Obamy, John Frank – wiceszef Microsoftu, Enda Conway z Cisco Systems, Steven Wilson z Europolu i wielu innych światowych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa.

Zobacz też: PFR inwestuje w Startupy. Już teraz przeznacza na to ponad 640 mln zł

– To niepowtarzalna okazja, by spotkać tak znamienitych gości w jednym miejscu i czasie i wysłuchać ich prelekcji. W październiku, w Krakowie nie może zatem zabraknąć nikogo, kto zainteresowany jest problematyką cyberbezpieczeństwa – mówi Izabela Albrycht, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC, wyróżniona prestiżowym tytułem Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom organizującym w Polsce nowe kongresy o znaczeniu międzynarodowym.

Ciągle trwa rejestracja uczestników na CYBERSEC. Szczegóły na stronie www.cybersecforum.eu/pl/krakow/rejestracja/

microsoft, cybersec, john frank
Czytaj także
Polecane galerie
podatnik!
2018-08-31 14:46
Też mi nowina, jak w latach '90 odwiedzał PRL bis sam William Henry Gates III to prezes Telekomunikacji Polskiej nie widział potrzeby się z z nim spotkać A tu przyjeżdża tylko wiceprezes?!
piada
2018-08-30 11:51
czy na "wyciągnięcie ręki" oznacza ,że zamieszka ze mną w pokoju :-)