Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Współpraca SLD i Twojego Ruchu. "Nic za wszelką cenę"

0
Podziel się:

Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej ostrożnie ocenia szanse na bliską współpracę z Januszem Palikotem.

Współpraca SLD i Twojego Ruchu. "Nic za wszelką cenę"
(ec.europa.eu)

Leszek Miller ostrożnie ocenia szanse na bliską współpracę z Januszem Palikotem, mimo że na początku lipca ogłoszono porozumienie w sprawie współpracy między obydwoma partiami.

Lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej powiedział w radiowej Trójce, że jego partia i Twój Ruch starają się ustalić, czy możliwe jest porozumienie programowe. Jeśli uda się ustalić platformę porozumienia, to obydwa ugrupowania wystawią wspólne listy w wyborach do sejmików wojewódzkich.

Leszek Miller zastrzega jednak, że nie będzie próby łączenia dwóch żywiołów na siłę. _ - Nie będziemy za wszelką cenę łączyć wody z ogniem, bo z tego jak wiemy robi się para, a para idzie w gwizdek _ - mówił Miller.

Do zakopania podziałów między lewicowymi partiami przyczyła się tzw. afera podsłuchowa. Po publikacji nagrań z podsłuchów przez _ Wprost _ liderzy SLD i Twojego Ruchu zadeklarowali współpracę w parlamencie, by wyjaśnić sprawę.

Czytaj więcej w Money.pl
Piechociński krytycznie o Tusku: Nie można... Prezes ludowców mówił w radiowej Jedynce, że koalicja nie może zajmować się tylko śledztwami i taśmami.
PO i PSL znowu będą negocjować. Co chcą ugrać ludowcy? Koalicjant przyznaje, że wcześniejsze wybory nie są w jego interesie.
Sikorski martwi się o bezpieczeństwo Europy - Dwaj nasi sąsiedzi są w stanie konfliktu, nasz strategiczny partner, Ukraina, jest ofiarą agresji - powiedział szef polskiej dyplomacji.
wiadomości
wiadmomości
kraj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)