Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
utrudnienia na drogach
25.02.2012 17:50

Zablokowana A2 za Świebodzinem. Duże utrudnienia

Autostrada A2 w kierunku Świecka (Lubuskie) jest zablokowana ze względu na pożar tira przewożącego materiały do produkcji mebli. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - poinformowała sierż. Justyna Migdalska z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W płomieniach stoi tir przewożący materiały do produkcji mebli.

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - poinformowała sierż. Justyna Migdalska z zespołu prasowego lubuskiej policji. Do zdarzenia doszło na 50. kilometrze autostrady od Świebodzina do Świecka.

_ - Kierowca ciężarówki zauważył, że auto się dymi i z niego wyszedł, po czym ciężarówka stanęła w płomieniach. Nikomu nic się nie stało _ - dodała Migdalska. Aktualnie trwa dogaszanie tira. W akcji uczestniczy osiem zastępów straży pożarnej.

Czytaj o budowie autostrady A2 w Money.pl
Nie tylko Narodowy i A2. Oto największe buble ostatnich lat Wartość kontraktów realizowanych za publiczne pieniądze to 161 mld zł. Dlaczego część z tych pieniędzy jest marnowana.
Klątwa nad A2: Są winni miliony. Bankructwo? Z budową nie poradził sobie chiński Covec. Wygląda na to, że polski wykonawca też ma poważny kłopot.
Ukończenie tej drogi przed Euro jest zagrożone Chodzi o odcinek C autostrady A2 między Strykowem a Konotopą. Odcinek buduje konsorcjum firm Boegl&Krysl i Dolnośląskie Surowce Skalne.
Tagi: utrudnienia na drogach, a2, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz