Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Zarzuty dla Strauss-Kahna bez znaczenia"

0
Podziel się

Aresztowanie szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego nie wpłynie na działalność tej instytucji - twierdzi Andrzej Sadowski ekonomista z Centrum im. Adama Smitha.

"Zarzuty dla Strauss-Kahna bez znaczenia"
(PAP/Tomasz Gzell)
bEgrfcRh

Dominique Strauss-Kahn został oskarżony przez amerykańską prokuraturę o napaść seksualną, próbę gwałtu oraz nielegalne pozbawienie wolności pokojówki w hotelu w pobliżu Times Square na Manhattanie. Aresztowany w Nowym Jorku francuski polityk nie przyznaje się do winy.

W opinii Andrzeja Sadowskiego z Centrum im. Adama Smitha, aresztowanie szefa MFW nie wpłynie na działalność tej międzynarodowej instytucji. Ekonomista podkreśla, że siłą Międzynarodowego Funduszu Walutowego są tworzące go państwa oraz podejmowane przez Fundusz decyzje.

POSŁUCHAJ ANDRZEJA SADOWSKIEGO:

Według sondaży, 62-letni Dominique Strauss-Kahn jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do zwycięstwa w przyszłorocznych wyborach prezydenckich we Francji.

bEgrfcRj
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t83067.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/szef;mfw;w;areszcie;z;zarzutem;proby;gwaltu;wiezil;pokojowke,32,0,829728.html) Szef MFW w areszcie z zarzutem próby gwałtu. Więził pokojówkę? Dominique Strauss-Kahn usłyszał zarzuty próby gwałtu pokojówki, przemocy seksualnej wobec niej oraz bezprawnego przetrzymywania.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/35/t139299.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kopnal;dziennikarke;i;za;to;trafi;za;kraty,244,0,828148.html) Kopnął dziennikarkę i za to trafi za kraty Na miesiąc bydgoski sąd aresztował uczestnika zamieszek na stadionie Zawiszy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/244/t92404.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strauss-kahn;chce;zostac;prezydentem;francji,231,0,775399.html) Strauss-Kahn chce zostać prezydentem Francji? Krytycy zarzucają mu, że w Waszyngtonie stracił kontakt z francuskimi realiami.
bEgrfcRK
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)