Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zima atakuje. Jakie będą warunki na drogach?

0
Podziel się:

Zobacz gdzie występują największe utrudnienia na drogach i gdzie sytuacja może się jeszcze pogorszyć.

Zima atakuje. Jakie będą warunki na drogach?
(Krzysztof Dobrzański/CC/Flickr)
bELtDhvp

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jednocześnie ostrzega, że z powodu błota pośniegowego ślisko może być na drogach na Podlasiu, Mazowszu, Górnym Śląsku, Małopolsce, a także w województwach łódzkim i warmińsko-mazurskim.

Drogowcy proszą kierowców o ostrożność. Dziś od Śląska po Podkarpacie, przez Mazowsze po Podlasie zachmurzenie duże i całkowite, okresami opady śniegu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe lub umiarkowane, tylko na wybrzeżu okresami zachmurzenie duże i tam miejscami słabe przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Temperatura maksymalna w województwach południowych oraz na Lubelszczyźnie i Podlasiu od 0°C do 3°C, na pozostałym obszarze kraju od 4°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych.

bELtDhvr
Czytaj więcej w Money.pl
Pierwszy śnieg w Polsce. Zobacz, gdzie Od rana pada śnieg na Suwalszczyźnie, zwanej polskim biegunem zimna. Jest też zimno - O stopni Celsjusza.
Spadł śnieg. 170 solarek wyjechało na warszawskie ulice 170 solarek wyjechało na stołeczne ulice i posypuje je chlorkiem sodu. Zarząd Oczyszczania Miasta na bieżąco monitoruje warunki na jezdniach.
Spadł pierwszy śnieg Na południu i na wschodzie mocno sypie śnieg. Miejscami leje deszcz. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnymi opadami.
bELtDhvS
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)