Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ziobro domaga się rezygnacji europosłów

0
Podziel się:

Ci europosłowie skompromitowali się swoimi wypowiedziami na temat pakietu energetyczno - klimatycznego.

Ziobro domaga się rezygnacji europosłów
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bECLcGgl

Zbigniew Ziobro będzie się domagał wycofania kandydatur Róży Thun, Jarosława Kalinowskiego i Joanny Senyszyn.

Prezes Solidarnej Polski powiedział w radiowej Trójce, że europosłowie skompromitowali się swoimi wypowiedziami na temat pakietu energetyczno - klimatycznego we wczorajszym programie Tomasza Lisa w TVP.

Zbigniew Ziobro dodał, że wypowiedzi tych polityków są tym bardziej kompromitujące, iż pobierają oni duże wynagrodzenia jako posłowie do Parlamentu Europejskiego.

bECLcGgn

Bruksela ostatecznie uznała, że do 2030 roku Unia Europejska powinna ograniczyć emisję CO2 o 40 a nie 35 procent.

Ta redukcja jest jedynym wiążącym celem dla państw członkowskich, podział na poszczególne kraje zostanie ustalony później.

Jeśli chodzi o udział energii ze źródeł odnawialnych, ustalono tylko cel dla Unii Europejskiej, który wynosi 27 procent. Państwa członkowskie będą miały swobodę w tej sprawie.

Czytaj więcej w Money.pl
Będą poprawki do propozycji podwyżki świadczeń pielęgnacyjnych Od tygodnia w Sejmie trwa protest rodziców dzieci niepełnosprawnych, którzy domagają się od rządu podniesienia świadczenia pielęgnacyjnego.
Ziobro: "I co premier zamierza z tym zrobić?" - _ Bezpieczeństwo w zakresie poufności rozmów urzędników jest na poziomie państw trzeciego świata _- ocenił lider SP.
Ta ustawa to "prezent dla przestępców" Szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro zaapelował do prezydenta Bronisława Komorowskiego, by nie podpisywał nowelizacji Kodeksu postępowania karnego.
bECLcGgO
KOMENTARZE
(0)