Notowania

hitech
27.07.2009 15:58

WjakiejSieci wskaże prawdziwego operatora numeru komórkowego

Jeśli chcesz sprawdzić w jakiej sieci znajduje się dany numer telefonu komórkowego warto odwiedzić stronę wjakiejsieci.pl. W serwisie znajdziemy m.in. przewodnik, przydatny podczas zmiany sieci...

Podziel się
Dodaj komentarz

Jeśli chcesz sprawdzić w jakiej sieci znajduje się dany numer telefonu komórkowego warto odwiedzić stronę wjakiejsieci.pl. W serwisie znajdziemy m.in. przewodnik, przydatny podczas zmiany sieci komórkowej.

:[IMG-b5a7d]:WJakiejSieci.pl powstał aby ułatwić rozpoznanie sieci komórkowej, w jakiej jest dany numer telefonii komórkowej. Obecnie określenie sieci na podstawie trzech pierwszych cyfr numeru telefonu jest niemożliwe, ze względu na możliwość przeniesienia numeru wraz ze zmianą operatora.

System rozpoznawania numerów działa na zasadzie przeszukiwania baz numerów, co zdaniem twórców serwisu powinno gwarantować poprawne wskazanie operatora.

Serwis pozwala ponadto na pobranie aplikacji komputerowej do tego samego celu. Aplikacja do działania wymaga połączenia z internetem.

Strona zawiera także inne informacje jak prefiksy GSM, numery kierunkowe do państw i miast w Polsce oraz przewodnik mający ułatwić przeniesienie numeru do innej sieci.

Tagi: hitech, telefonia, it i telekomunikacja, dziennik internautów
Źródło:
Dziennik Internautów
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz