Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Wręczenie nagród Wektory 2020 już w najbliższy czwartek

Podziel się:

Prestiżowe nagrody Pracodawców RP trafią do wybitnych osobistości ze świata biznesu, polityki, kultury i mediów, które w szczególnie pozytywny sposób wpływają na kondycję polskiej gospodarki, już w najbliższy czwartek (28 stycznia). Gala będzie transmitowana na stronie głównej portalu Wirtualna Polska.

Wręczenie nagród Wektory 2020
Wręczenie nagród Wektory 2020 (Materiały prasowe)
bEEbgVud

Informacja prasowa

Wektory to nagrody przyznawane od 2002 roku przez najstarszą i największą organizację pracodawców w Polsce - Pracodawców RP osobom, które w różnych dziedzinach gospodarki wskazują godne naśladowania kierunki postępowania oraz są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Wektory są także przyznawane za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.

bEEbgVuf

Laureaci Wektorów są honorowani statuetką postaci, zaprojektowaną przez Michała Kubiaka. Statuetka ta symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu. Sama nagroda szybko zyskała prestiż i uznanie w środowisku polskich przedsiębiorców.

W tym roku uroczystość wręczenia Wektorów będzie miała szczególny charakter. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią gala odbędzie się w formacie hybrydowym. Będzie transmitowana na żywo 28 stycznia (czwartek) ze studia multimedialnego w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Transmisja będzie dostępna na stronie głównej serwisu Wirtualna Polska, a także na profilach Pracodawców RP na Twitterze i Facebooku. Początek gali - o godz. 18.00.

Podczas tej edycji Wektorów, chociaż tak innej od poprzednich, nie zabraknie wyjątkowej oprawy.

bEEbgVul

Partnerem strategicznym gali jest Huawei. Partnerami uroczystości są również: Carolina Toyota Wola oraz DPD. Wiodący Patronat Medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Wirtualna Polska. Patronami medialnymi gali są ponadto: dziennik Rzeczpospolita oraz telewizja Biznes24.

Informacja prasowa

bEEbgVuG