Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Artykuł Sponsorowany
|
Materiał sponsorowany przez J.W. Construction

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. I koniecznie z ogrodem

Podziel się:

Dom to poczucie niezależności. Przestrzeń to swoboda i prywatność. Większa powierzchnia to przestrzeń do pracy i odpoczynku. Własny ogród jeszcze tę przestrzeń powiększa.

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. I koniecznie z ogrodem
(materiały partnera)

Jeśli wybierając swoje cztery kąty do życia myślisz by mieszkać w nich "na zawsze", to zdecydowanie lepszy będzie dom, bo daje nieograniczone możliwości dopasowania do potrzeb wszystkich członków rodziny. Zwłaszcza gdy masz lub planujesz dzieci. Wyobraź sobie: dzieci bawią się w ogrodzie, a ty spoglądasz na nie przez okno w kuchni, albo czytasz książkę na hamaku, a dzieci w domu oglądają kreskówki.

Ucieczka z miasta?

Zaraz myślisz: no tak, ale dzieci będą miały daleko do szkoły… A przecież bywa tak, że domy są zlokalizowane blisko szkół, sklepów i punktów usługowych. Może być też tak, że są dobrze skomunikowane z centrum i wcale nie trzeba będzie tracić czasu na długie dojazdy samochodem czy autobusem.

Domy jednorodzinne w Villa Campina to osiedle jak z filmu, bezpieczne dla dzieci, ogrodzone i strzeżone przez całą dobę. Drogi osiedlowe i chodniki wyłożone są kostką i oświetlone systemem latarni. Bezpośrednio przy bramie wjazdowej jest ulica z przystankiem autobusowym. W roku szkolnym przejeżdża tędy gimbus. W pobliżu są żłobki, przedszkola, szkoły… ścieżki rowerowe, basen, stadnina koni i Puszcza Kampinoska. Odległość od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie 17 km.

137 m kw. powierzchni, garaż, taras i ponad 300 metrowa działka

Sprzedać mieszkanie i kupić dom - to marzenie 60 proc. Polaków. To marzenie można spełnić. Domy Wiktoria II, przy ul. Sasanki, w Ożarowie Mazowieckim, już w tym roku będą gotowe do zamieszkania. Mają dwie kondygnacje. Na parterze, gdzie koncentruje się życie rodziny, jest przestronny salon. Okna wychodzą na północ i południe. Przesuwne panoramiczne przeszklenia wpuszczają do wnętrza dużo światła, a po ich otwarciu wychodzi się na taras o powierzchni 16,5 m kw., który jest przedłużeniem salonu i łączy pomieszczenie z ogrodem.

Na dole znajduje się również kuchnia i łazienka. Bezpośrednio z domu można przejść do mieszczącego jeden samochód garażu, o powierzchni 21 m kw. Na górze, doświetlone oknami dachowymi, są trzy sypialnie oraz przestronna, widna, łazienka. W całym domu jest ogrzewanie podłogowe. Rekuperacja dostarcza optymalną ilość świeżego powietrza, jednocześnie usuwając powietrze zanieczyszczone i przy okazji odzyskuje ciepło wytworzone wewnątrz. Dzięki temu dom jest zdrowy dla alergików i pozwala oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, a jeśli zamontujemy fotowoltaikę to mamy praktyczne zerowe koszty.

- Spytaliśmy klientów, którzy kupili domy Wiktoria, które postawiliśmy jakiś czas temu (w Villa Campina stoi już ponad pięćdziesiąt domów zrealizowanych w technologii prefabrykacji, zbudowanych ze zdrowych, naturalnych materiałów, które podlegają recyklingowi, ogrzewanych pompą ciepła i posiadających instalację fotowoltaiczną) czy nasze obietnice co do energooszczędności są spełnione. Okazuje się, że rodzinę, z którą rozmawialiśmy, ogrzewanie, ciepła woda i prąd kosztował w okresie zimowym 70 zł miesięcznie - mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A. - a więc w porównaniu do kosztów użytkowania mieszkania, w którym grasuje czynsz - "cichy złodziej pieniędzy", nasz EKO DOM można nazwać bezkosztowym.

Wolne od smogu, bakterii, wirusów i alergenów

Nie bez znaczenia jest powietrze, którym oddycha się w domu Wiktoria II. Wentylacja mechaniczna, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i rekuperację, opiera się tu na ruchu powietrza wytwarzanym przez rekuperator. To tani i skuteczny sposób na zapewnienie stałej, niezależnej od warunków atmosferycznych, wymiany powietrza w pomieszczeniach; energooszczędny, bo w trakcie tego procesu odzyskiwana jest energia z wywiewanego z domu ciepłego, pełnego wilgoci, alergenów i nasyconego dwutlenkiem węgla, powietrza, która ogrzewa oczyszczone przez system filtrów powietrze nawiewane z zewnątrz. Powietrze wolne od zanieczyszczeń jest również dzięki sąsiedztwu Puszczy Kampinoskiej.

Niewątpliwie wygodnie jest kupić gotowy dom od dewelopera, właśnie taki jak w Villa Campina. Nie trzeba przechodzić przez skomplikowany proces samodzielnej budowy: zakup działki, załatwianie dziesiątek pozwoleń i zgód, wybór projektu, materiałów i fachowców.

Domy Wiktoria II w Villa Campina to energooszczędność, ekologia i wygoda w praktyce.

Materiał sponsorowany przez J.W. Construction

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.