Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Dosyć złotej wolności szlacheckiej w Platformie"

0
Podziel się:

Minister transportu Sławomir Nowak wie, co należy zrobić, aby odbudować zaufanie Polaków.

"Dosyć złotej wolności szlacheckiej w Platformie"
(East News)

Platforma Obywatelska musi _ podjąć bój i nie oddać Polski w ręce ludzi nieodpowiedzialnych _ - zadeklarował Sławomir Nowak, przewodniczący PO na Pomorzu, * *podczas pomorskiego Konwentu Samorządowego w Gdańsku.

Minister transportu argumentował, że _ Polacy potrzebują dzisiaj stabilności; a stabilnością nie jest PiS, potrzebują dobrobytu i nowoczesności; i to nie jest Palikot, czy żywe skamieliny z SLD; to są ludzie PO _.

Przypomniał także, że jesteśmy rok przed wyborami europejskimi, półtora roku przed wyborami samorządowymi, dwa lata przed wyborami prezydenckimi i dwa i pół roku przed wyborami parlamentarnymi. - _ Rozpoczynamy ten długi dystans po to, aby zaufanie Polek i Polaków do PO odbudować tam gdzie je utraciliśmy, albo powiększyć tam gdzie jeszcze można _ - powiedział.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/241/241905.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/komentarze/artykul/opozycja;pomoze;tuskowi;wygrac;wybory,76,0,1332300.html) *Opozycja pomoże Tuskowi wygrać wybory * Dzięki niej rząd ma jeszcze szanse wyjść w sondażach na prostą - pisze Dariusz Madejski.

Zaznaczył, że _ żeby wygrywać kolejne wybory musimy zdyscyplinować się wewnętrznie i uporządkować niektóre sprawy w samej Platformie _. Jak powiedział, _ dosyć złotej wolności szlacheckiej w Platformie _.

- _ Z Pomorza płynie apel do każdego z członków PO, aby w tym czasie kiedy rozpoczynamy marsz do pierwszego testu wyborczego, szczerze i honorowo rozliczyć samego siebie: co zrobiłem dla swojej społeczności, co zrobiłem dla swojej formacji politycznej, czy jej pomagam czy przeszkadzam _ - dodał.

Przypomniał, że _ dzięki sukcesowi polskiej ekipy udało się wynegocjować największy, jeśli chodzi o Polskę i historię UE, budżet spójności dla naszego kraju _. - _ Zaczynamy właśnie drugą falę modernizacji, to złoty czas w historii naszego kraju i Pomorza _ - mówił.

Jego zdaniem, aby wykorzystać ten złoty czas, _ u władzy trzeba mieć ludzi odpowiedzialnych, przewidywalnych, szukających współpracy - a nie konfliktów, pokoju - a nie wojny, wyciągniętych rąk - a nie zaciśniętych pięści _.

Czytaj więcej w Money.pl
Schetyna o Gowinie. "Lepsze to, niż osobiste ataki" Zdaniem wiceprzewodniczącego PO debata programowa pod koniec kadencji władz partii jest zupełnie naturalna.
Konflikt w PO to "akt oskarżenia" wobec Tuska List Gowina jest dowodem na toczącą się od kilku miesięcy walkę ideową między Tuskiem a politykami niezgadzającymi się z obecną koncepcją rządzenia Polską - uważa politolog Aleksander Smolar.
Wybory na szefa PO: Bratobójcza wojna _ Grzegorz Schetyna i Jarosław Gowin walczą o przetrwanie w partii i o piękną porażkę. _
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)