Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kaczyński o Hofmanie: Powinien był wiedzieć

0
Podziel się

Słowo "honor" powinno być w polskiej polityce przypominane jak najczęściej.

Kaczyński o Hofmanie: Powinien był wiedzieć
bErGFPph

Prezes PiS powiedział, że zarzut nie zapłacenia podatku od prywatnej pożyczki powinien być wyjaśniony i wyraził nadzieję, że sprawa skończy się po myśli posła.

W związku z zastrzeżeniami CBA, Hofman został zawieszony i nie jest rzecznikiem partii ani szefem okręgu. Kaczyński podkreślił, że polityków obowiązują standardy wyjątkowo twarde.

-_ Przecież wiadomo, że 98 procent tego rodzaju pożyczek nie jest opodatkowana. To są dane urzędów skarbowych. Ale poseł ma tu inne obowiązki niż zwykli obywatele. To znaczy wszyscy obywatele powinni też te podatki płacić, ale bardzo wielu o tym zapomina. Ale poseł powinien o tym wiedzieć, dlatego traktujemy sprawę z całą powagą _- mówi prezes Kaczyński.

bErGFPpj

Według prezesa PiS Adam Hofman zachowuje się zgodnie z najwyższymi standardami:

- _ Zachowuje się po prostu honorowo. To słowo "honor" powinno być w polskiej polityce przypominane jak najczęściej. I z tego się cieszymy i to też sprawia perspektywę powrotu Adama Hofmana, oczywiście po wyjaśnieniu sprawy _ - mówi Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński powiedział, że zgodnie ze statutem PiS, rzecznika partii wyznacza Komitet Polityczny. Podkreślił, że tym razem będzie to miało charakter tymczasowy.

Czytaj więcej w Money.pl

bErGFPpp
bErGFPpK
wiadomości
wywiad
KOMENTARZE
(0)