Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nałęcz: Kaczyński pokazuje wilcze kły. To jego życiowa rola

0
Podziel się

Profesor zapewnia, że prezydent jest nadal pokojowo nastawiony do prezesa PiS.

Nałęcz: Kaczyński pokazuje wilcze kły. To jego życiowa rola
bEpERHat

Jarosław Kaczyński to wilk polityczny, ale odpowiedzi na atak nie będzie - oświadczył Tomasz Nałęcz. Podkreślił, że Bronisław Komorowski jest nadal pokojowo nastawiony do prezesa PiS.

Prezydencki minister w wypowiedzi dla mediów ocenił temperament Jarosława Kaczyńskiego jako z natury wojowniczy: _ Jak on pokazuje wilcze kły, to mnie to nie dziwi. Mnie dziwi prezes Kaczyński, kiedy na tę wilczą głowę naciąga owczą skórę i udaje baranka. Prezes Kaczyński jako drapieżca, rozrywający swoją niewinną ofiarę, to jest jego naturalna, życiowa rola. Zapamiętajmy ten wizerunek, żeby on nie przysłonił nam wizerunku prezesa Kaczyńskiego takiego jak ten z Sosnowca sprzed paru lat, kiedy tak pozytywnie wypowiadał się o członkach PZPR-u. Bo w przyszłym tygodniu, w przyszłym miesiącu Kaczyński znowu będzie udawał owieczkę. Ale to nie jest owieczka. Nawet jak beczy, to tak naprawdę beczy wilczym głosem. _

W ocenie profesora Nałęcza, prezes PiS zaatakował prezydenta i jego doradców, sugerując ich niejasne związki _ ze służbami _, bo ocenił, że to wzmocni jego partię w wyborach uzupełniających do Senatu.

bEpERHav

- _ Najwyraźniej prezes Kaczyński, pewnie w związku z wyborami na Podkarpaciu, doszedł do wniosku, że trzeba wywołać wojnę domową, trzeba użyć gazu bojowego w postaci kłamstwa i insynuacji - _mówi Nałęcz. _ - Ale prezydent Komorowski będzie niezmiennie wyciągał rękę do debaty, do dyskusji z prezesem Kaczyńskim. Co by się stało z Polską, gdyby na te bojowe gazy prezesa Kaczyńskiego prezydent odpowiadał podobną bronią? To by było skrajne nieszczęście. _

W niedawnym wywiadzie dla _ Rzeczpospolitej _ Jarosław Kaczyński mówił w odniesieniu do prezydenta Bronisława Komorowskiego o _ dziwnych związkach z ludźmi związanymi ze służbami _. _ Skąd jest generał Stanisław Koziej, skąd jest Tomasz Nałęcz? _ - pytał prezes PiS.

Czytaj więcej w Money.pl
"Kaczyński wrócił do retoryki agresji i pomówień" To ostra odpowiedź z Kancelarii Prezydenta na ataki prezesa PiS. -_ Prezydent nie da się wciągnąć w awanturę polityczną _ - zaznacza Joanna Trzaska-Wieczorek.
Prezes PiS rozdaje autografy jak celebryta Kaczyński wystąpił na ulicznym wiecu w centrum Elbląga razem z kandydatem PiS na prezydenta tego miasta Jerzym Wilkiem. Z chęcią rozdawał autografy.
Kongres PiS. "Wiemy, co robić" _ - Nie możemy dalej dać się okradać obcym lichwiarzom. Warunkiem zmiany w Polsce jest odejście rządu _ - powiedział Jarosław Kaczyński.
bEpERHaW
wiadomości
wywiad
KOMENTARZE
(0)