Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Praca za głos na zjeździe PO? Protasiewicz dementuje

0
Podziel się

Jacek Protasiewicz zapewnia, że nie ma możliwości załatwienia pracy w KGHM.

Praca za głos na zjeździe PO? Protasiewicz dementuje
bEpXSaSZ

Jacek Protasiewicz zaprzecza, jakoby prosił posła PO Norberta Wojnarowskiego, aby przekonywał delegatów do głosowania na niego. Skomentował w ten sposób doniesienia Newsweeka, który powołując się na nagranie, pisze o tym, że stronnik Protasiewicza, poseł Norbert Wojnarowski, obiecywał jednemu z delegatów załatwienie stanowiska w KGHM.

W weekend odbył się zjazd dolnośląskiej PO, na którym na nowego szefa regionu wybrano Jacka Protasiewicza. Istnieje podejrzenie, że dochodziło do przekupowania delegatów. Jacek Protasiewicz zapewnia, że tak nie było i że nie ma _ upoważnień, ani możliwości, by namawiać do głosowania w zamian za pracę _.

- _ Jestem zdziwiony tą informacją, ponieważ nie prosiłem pana Wojnarowskiego o to, by w moim imieniu jakiekolwiek głosy zdobywał i delegatów przekonywał. Owszem, jego prosiłem o głos poparcia, ale to wszystko _ - podkreślił Protasiewicz.

bEpXSaTb

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JACKA PROTASIEWICZA:

Jacek Protasiewicz dodał, że jeśli nagranie _ Newsweeka _ okaże się prawdziwe, poseł Wojnarowski będzie musiał złożyć wyjaśnienia.

- _ To oczywiście Pan Wojnarowski powinien się wytłumaczyć ze swojej działalności. Ja nie mam żadnych możliwości ani upoważnień, ażeby kogokolwiek namawiać do głosowania w zamian za pracę. To jest jakiś absurd _ - zapewnia Protasiewicz.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JACKA PROTASIEWICZA:

Jak dodaje, z większością delegatów, którzy go poparli, starał się spotkać osobiście. Zapewnił także, że łączą go z posłem Wojnarowskim _ bardzo powierzchowne relacje _. Kiedy podjął decyzję o kandydowaniu na szefa dolnośląskiej PO, Norbert Wojnarowski zgłosił się do niego i powiedział, że jest gotów go poprzeć.

bEpXSaTh

W weekend odbył się zjazd dolnośląskiej PO, na którym wybrano nowego szefa regionu. Starcie Jacka Protasiewicza z Grzegorzem Schetyną było tak wyrównane, że trzeba było dwóch tur głosowania. Protasiewicz ostatecznie wygrał stosunkiem głosów 204:195.

Newsweek dotarł do nagrania na którym rzekomo słychać, jak stronnik Protasiewicza, poseł Norbert Wojnarowski, obiecuje jednemu z delegatów załatwienie stanowiska w KGHM. W zamian chce oddania głosu na Protasiewicza. Gazeta nie publikuje zapisu nagrania._ Newsweek _ poprosił Wojnarowskiego o komentarz do nagrania. Poseł nie chciał jednak rozmawiać i zapewnił, że to prowokacja._ _

_ Czytaj więcej w Money.pl _

bEpXSaTi

_ 1. [ ( http://static1.money.pl/i/h/57/m287033.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tasmy;po;ludzie;protasiewicza;przekupywali;delegatow,63,0,1410623.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Taśmy PO. Protasiewicz kupował głosy? 2. [ ( http://static1.money.pl/i/h/51/m190771.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wybory;w;po;na;pomorzu;bez;niespodzianek,203,0,1409739.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Wybory w PO. Na Pomorzu bez niespodzianek 3. [ ( http://static1.money.pl/i/h/192/m197824.jpg ) ]
(http://news.money.pl/artykul/wybory;w;po;politycy;spekuluja;o;przyszlosci;schetyny,141,0,1409677.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Protasiewicz _ z _a Tuska, a Schetyna z Gowinem 4. [ ( http://static1.money.pl/i/h/113/m90481.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wybory;w;po;halicki;oficjalnie;szefem;struktur;mazowieckich,186,0,1409722.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Halicki oficjalnie szefem mazowieckiej PO _
_ _

bEpXSaTC
wiadomości
wywiad
KOMENTARZE
(0)