Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Krzysztof Olszewski
|
aktualizacja

Żabka przekazuje 4,5 mln złotych. Na walkę z koronawirusem

45
Podziel się:

Oddajemy w całości do dyspozycji Ministerstwa Zdrowia i wskazanych przez nie instytucji 4,5 mln złotych – oświadczyła sieć

- Jesteśmy wdzięczni wszystkim Koleżankom i Kolegom z innych firm za działania w duchu wzajemnego wspierania się – zytamy w komunikacie.
- Jesteśmy wdzięczni wszystkim Koleżankom i Kolegom z innych firm za działania w duchu wzajemnego wspierania się – zytamy w komunikacie. (materiały partnera)

Artykuł powstał we współpracy z marką Żabka

Żabka to największa sieć sklepów spożywczych w Polsce. Obecnie to 6 tys. placówek, prowadzonych przez ponad 3,5 tysiąca franczyzobiorców.

To dzięki Wam, Polacy mogą robić zakupy

Firma zadeklarowała w poniedziałek, że przekazuje 4,5 mln na walkę z koronawiursem, którym zarażonych jest już ponad 200 osób w Polsce.

- Z uznaniem i uwagą śledzimy działania podejmowane przez Radę Ministrów w obliczu stanu zagrożenia epidemicznego. Priorytetem dla nas wszystkich jest bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich Polaków. Jesteśmy przekonani, że warunkiem niezbędnym do skutecznego zmierzenia się z obecną sytuacją nadzwyczajną jest wspólne działanie. Mamy świadomość jak ważną rolę odgrywa obecnie administracja państwowa – doceniamy zaangażowanie pracowników służby zdrowia, ministerstw oraz nadzorowanych przez nie jednostek. Z tego względu, jako sieć postanowiliśmy wesprzeć finansowo instytucje, które pełnią strategiczną rolę w rozwiązywaniu problemów, które dotyczą nas wszystkich – powiedział Tomasz Suchański prezes firmy Żabka Polska.

Jednocześnie sieć w specjalnym komunikacie podziękowała franczyzobiorcom, pracownikom sklepów i centrów logistycznych za ich pracę.

„Niezależnie od zmian, które wdrażamy dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów i pracowników to dzięki Waszemu zaangażowaniu Polacy mają niezakłóconą możliwość dokonywania codziennych zakupów” – czytamy w komunikacie.

Zarząd Żabki dodaje, że sieci handlowe, na co dzień konkurujące ze sobą, stanęły wspólnie wobec zagrożenia spowodowanego koronawirusem.

- Jesteśmy wdzięczni wszystkim Koleżankom i Kolegom z innych firm za działania w duchu wzajemnego wspierania się – dodaje Żabka.

Sześć zasad bezpiecznych zakupów

Właściciele największej sieci sklepów w Polsce przypomnieli jednocześnie, że przestrzeganiu zasad higieny.

  • Wybierając się na zakupy, pamiętajmy o myciu i dezynfekcji rąk
  • Wybierajmy płatności bezgotówkowe
  • Zachowujmy bezpieczny dystans od innych.
  • Zaproponujmy starszym sąsiadom, że wybierzemy się za nich do sklepu
  • Jeśli sami czujemy się źle - zostańmy w domu.
  • Dbajmy także o zdrowie tych, dzięki którym nadal możemy swobodnie robić zakupy.

Artykuł powstał we współpracy z marką Żabka

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(45)
JXC
4 lata temu
Super!!! Więcej takich wspierający w tych trudnych chwilach!!!😃😎
,,ja,,
4 lata temu
Piłkarze i aktorzy piosenkarze po przeczytaniu takich informacji zaczną się ciąć że nikt nie widzi ich ,,biedy,,🙆
Poiuyt
4 lata temu
Rozumiem że chodzi o odliczenie należnego podatku. Tak ładniej wygląda że dali na wirusa, a tak by zapłacili podatek. A teraz mogą sobie tą kwotę zaliczyć jako koszt - swietni !!!
MagdaR
4 lata temu
i tak za to zapłacą najemcy...
Endriu19001
4 lata temu
Jestem zdziwiony pozytywnie dziękuję żabce
...
Następna strona