Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zakupy za pół ceny. Nowa promocja w Biedronce

Wystarczy kupić we wtorek 23 czerwca kosmetyki lub pieluchy Dada, aby otrzymać specjalny voucher o wartości 50 proc. do wykorzystania na następne zakupy. To kolejne z serii promocji cenowych dla stałych klientów sieci, posiadaczy karty Moja Biedronka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(money.pl)
Cykliczne promocje to element większej akcji zapowiedzianej przez Biedronkę.

Artykuł sponsorowany

Klienci odwiedzający Biedronkę we wtorek 23 czerwca będą mogli wybrać jedną z dwóch promocji. Jeśli kupią 4 dowolne kosmetyki, mogą liczyć na voucher o wartości również 50 proc. (maksymalnie 20 zł) do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka w poniedziałek, 29 czerwca.

To jeszcze nie koniec wtorkowych promocji.

Zakup 23 czerwca dwóch takich samych paczek pieluch Dada Extra Soft lub Dada Extra Care jest premiowany voucherem o wartości 50 proc., czyli jednego opakowania, do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka w poniedziałek 29 czerwca.

Klienci mogą wykorzystać vouchery na zakupy większości kategorii produktowych z uwzględnieniem standardowych wyłączeń ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego oraz doładowania kart.

Promocje to element większej akcji zapowiedzianej w ubiegłym tygodniu przez Biedronkę.

- Cieszy nas, że już w tę sobotę klienci Biedronki tłumnie ruszyli na zakupy, by skorzystać z przygotowanej przez nas oferty na podstawowe produkty mięsne. Kolejne promocje będziemy przedstawiać na bieżąco w następnych dniach - zapewnia Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

Artykuł sponsorowany

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-06-2020

sebastianpieluchy extra soft czyli coś dla czaskoskiego i jego ziomków haha

Rozwiń komentarze (1)