Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Apetyt na kolejne szczyty

0
Podziel się

W ślad za wzrostami na głównej parze walutowej nasza waluta umacnia się względem dolara.

Apetyt na kolejne szczyty
bEqnCXWt

Wtorkowa sesja rozpoczyna się od mocnego akcentu i wzrostu wartości głównej pary walutowej, która po odbiciu od wsparcia w okolicach 1,35 pnie się w górę. Obecnie jej wartość wynosi 1,3543. Prawdopodobnie dzisiejszy dzień przyniesie nam kolejną próbę przebicia poziomu 1,355. Wspólną walutę o poranku może wspierać również notka Reutersa, która mówi, że premier Chin Li Keqiang oraz jego kraj życzyliby sobie mocnego euro.

Dziś w kalendarzu mamy również klika odczytów makroekonomicznych, które mogą nam wprowadzić nieco więcej zmienności na wykresie. Poznamy między innymi dane z amerykańskiego rynku nieruchomości: pozwolenia na budowę domów, rozpoczęte budowy domów (za wrzesień i październik), indeks cen domów S&P/Case-Shiller oraz indeks cen nieruchomości - FHFA (m/m). Ponadto zza oceanu pojawi się indeks zaufania konsumentów - Conference Board i indeks Fed z Richmond. Lepsze odczyty powinny pomóc walucie amerykańskiej, gorsze zapewne ją osłabią.

Lekkie umocnienie

W ślad za wzrostami na głównej parze walutowej nasza waluta umacnia się względem dolara, który naruszył wsparcie na poziomie 3,10 PLN i kosztuje obecnie 3,0996 PLN. Euro również lekkie tanieje i kosztuje 3,1970 PLN. Dziś mamy kilka ważnych odczytów z naszego kraju, poznamy dane o stopie bezrobocia (październik) i wyniki sprzedaży detalicznej (październik). Szczególnie istotny będzie ten drugi odczyt, który zaplanowany jest na godzinę 10:00.

bEqnCXWv
bEqnCXWW
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)