Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Byki się nie poddają

0
Podziel się
Byki się nie poddają
bEiQhvTV

*Euro walczy o 1,44 *
Wczorajsza sesja przyniosła próbę powrotu głównej pary ponad poziom 1,44. Częściowo to się udało, ponieważ w sesji europejskiej kurs zanotował maksimum na poziomie 1,4413. Jednak późniejszy przebieg sesji sprzyjał mimo wszystko dolarowi, dlatego ostatecznie para EUR/USD zakończyła dzień na poziomie 1,4373. Z kolei dzisiejszy poranek po raz kolejny falę wzrostową, dzięki czemu obecnie kurs znajduje się w okolicach 1,4415.
*Powrót do wczorajszego otwarcia *
Wczorajszy dzień nie był korzystny również dla naszej waluty. Złoty stracił zarówno do euro jak i do dolara, choć powrót ponad 1,44 dziś rano sprzyja ponownemu umacnianiu polskiej waluty. Aktualnie na parze EUR/PLN znajdujemy się w okolicy poziomu 4,15, a na USD/PLN w okolicy 2,88. Szczególnie ta druga para reaguje na zmiany na EUR/USD. W polskiej gospodarce niewiele się dzieje, dlatego złoty powinien już do końca roku pozostać uzależniony od inwestorów zagranicznych.
*Jedna publikacja z USA *
Dzisiejszy dzień przyniesie jedynie jedną istotną publikację makroekonomiczną, która pojawi się o godzinie 16:00 i będzie pochodziła ze Stanów Zjednoczonych. Poznamy wówczas poziom indeksu nastrojów konsumentów wg Conference Board. Inwestorzy oczekują, że jego wartość wzrośnie do poziomu 52,5 pkt z poprzednich 49,5 pkt, zatem spodziewana jest wyraźna poprawa. Jeśli rzeczywiście ten odczyt będzie tak dobry lub lepszy, to po południu możemy obserwować ruch umacniający walutę amerykańską.

bEiQhvUy
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)