Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Czy przemysł strefy euro zaważy na walutach?

0
Podziel się

Podczas dzisiejszej sesji należy spodziewać się lekkiego spadku kursu głównej pary walutowej.

Czy przemysł strefy euro zaważy na walutach?
bEpGrdcl

Dzisiejsza sesja zapowiada się nam bardzo interesująco. Obecnie kurs głównej pary walutowej znajduje się w okolicach 1,3450, który stanowi istotny opór. W ostatnich godzinach dwukrotna próba jego sforsowania zakończyła się niepowodzeniem. W tej chwili kurs pary EUR/USD wynosi 1,3439.

Podczas dzisiejsze sesji mamy tylko kilka odczytów makroekonomicznych, ze Strefy Euro poznamy tylko odczyt o produkcji przemysłowej (wrzesień), a z USA dane dotyczące wniosków o kredyt hipoteczny oraz budżet federalny (październik).

Naszym zdaniem z racji braku istotnych impulsów mogących umocnić wspólną walutę, podczas dzisiejszej sesji należy spodziewać się raczej lekkiego spadku kursu głównej pary walutowej niż definitywnego przebicia wspomnianego oporu 1,3450.

bEpGrdcn

Złoty lekko traci

Nasza waluta rozpoczyna dzisiejszą sesje od lekkiego osłabienia. Dolar kosztuje 3,1342 PLN, zaś euro 4,2070 PLN. Na gruncie analizy technicznej najbliższymi wsparciami dla tych par są 3,1250 PLN (dolar) oraz 4,20 PLN (euro) od których w ostatnich godzinach nastąpiło odbicie i wzrost kursu.

Dziś nie mamy również odczytów makroekonomicznych z naszego kraju, więc kupujący złotego skupią się na kwotowaniu głównej pary walutowej i doniesieniach z szerokiego rynku.

bEpGrdcO
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)