Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Sylwester Majewski
|

Dolar może tracić

0
Podziel się

Dobre informacje z Grecji osłabiły wczoraj dolara. Inwestorzy zamykali krótkie pozycje w euro, po informacji o możliwych cięciach w greckim budżecie.

bEguzDmd

Dobre informacje z Grecji osłabiły wczoraj dolara. Inwestorzy zamykali krótkie pozycje w euro, po informacji o możliwych cięciach w greckim budżecie. Dolar nieznacznie tracił więc do większości głównych walut.

Według raportu ADP w lutym ubyło w USA, w sektorze prywatnym, 20 000 miejsc pracy. Zrewidowano również w dół dane za poprzedni miesiąc. Oczekuje się tym samym nieznacznego wzrostu stopy bezrobocia w USA.

Indeks ISM, dla sektora usług, wzrósł w lutym do poziomu 53.5, z 50.5 odnotowanych miesiąc wcześniej. Rezultat ten był lepszy od oczekiwań uczestników rynku. Był to tym samym największy wzrost wartości indeksu od października 2007.

bEguzDmf

Od strony technicznej widoczna jest konsolidacja. Na wykresie USD/CHF handel odbywa się między poziomami 1.07 – 1.09. Najprawdopodobniej dojdzie do wybicia dołem, gdyż rynek jest mocno wykupiony. Sygnałem do sprzedaży będzie zamknięcie poniżej wysokości 1.065. Poziomem docelowym byłoby wtedy wsparcie na 1.05.

bEguzDmG
dziś w money
komentarze walutowe
wiadomości
KOMENTARZE
(0)