Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Przemysław Kwiecień
Przemysław Kwiecień
|

Dolar traci do euro przed posiedzeniem Fed

0
Podziel się

W ostatnich dniach na parze EURUSD mieliśmy kilka większych zwrotów w notowaniach. Jedna z takich sytuacji miała miejsce wczoraj po otwarciu rynku amerykańskiego.

Dolar traci do euro przed posiedzeniem Fed
bEhqWNit

*W ostatnich dniach na parze EURUSD mieliśmy kilka większych zwrotów w notowaniach. Jedna z takich sytuacji miała miejsce wczoraj po otwarciu rynku amerykańskiego. *

Początkowo przewagę uzyskali sprzedający doprowadzając do pokonania wsparcia na poziomie 1,2980 co mogło zapowiadać kontynuację trwającego od początku tygodnia ruchu spadkowego. Rynek jednak szybko cofnął się powyżej poziomu 1,30, zaś młot na wykresie 30-minutowym zapowiedział odwrócenie sytuacji i rzeczywiście efektem był wzrost notowań powyżej 1,3165 wczoraj wieczorem i 1,3210 dziś rano. Wczorajsze minimum leży powyżej poprzedniego dołka (1,2883) w dłuższym ruchu spadkowym trwającym od 19 marca, ale potwierdzeniem scenariusza wzrostowego będzie dopiero pokonanie oporu na poziomie 1,3300. Wsparcia to natomiast wspomniane 1,2965 i 1,2883.

Jednocześnie mieliśmy korektę wcześniejszych spadków na parze USDJPY zasygnalizowaną również młotami na interwałach półgodzinnym, godzinnym i czterogodzinnym. W rezultacie para odnotowała wzrost z poziomu 95,60 do 97,04, czyli ruch o zasięgu zbliżonym do podobnych korekt w ruchu spadkowym trwającym na parze USDJPY od 6 kwietnia. Warto zwrócić uwagę na ponownie występującą w ostatnich dniach pozytywną korelację na parach USDJPY i EURUSD. Górna linia kanału spadkowego na parze USDJPY znajduje się obecnie w okolicach 97,30, tam też mamy 61,8% zniesienie poprzedniego ruchu spadkowego na parze trwającego od 23 do 28 kwietnia.

bEhqWNiv
bEhqWNiW
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
KOMENTARZE
(0)