Notowania

Ostatnie kilkanaście godzin handlu na głównej parze walutowej to spadki kursu. Obecnie eurodolar jest wyceniany na 1,3797, a na wykresie utworzył się nam krótkoterminowy trend spadkowy.

Podczas dzisiejszej sesji poznamy głównie dane z USA. Pojawią się dane dotyczące sprzedaży domów na rynku wtórnym (marzec), indeks Fed z Richmond (kwiecień) oraz indeks cen nieruchomości – FHFA (luty).

W tym tygodniu najciekawiej zapowiada się środa, kiedy to poznamy wstępne odczyty indeksów PMI za kwiecień dla usług i przemysłu z najważniejszych gospodarek.

Dane z Polski dopiero jutro

W ostatnich kilkunastu godzinach osłabiła się nasza waluta. Dolar na chwilę obecną wyceniany jest na 3,0331 PLN, wspólna waluta kosztuje 4,1851 PLN.

Dziś nie mamy żadnych odczytów z naszego kraju, te pojawią się dopiero jutro i będą to dane dotyczące koniunktury gospodarczej (kwiecień). W czwartek z kolei poznamy dane dotyczące sprzedaży detalicznej (marzec) oraz stopy bezrobocia (marzec). W piątek z kolei napłyną dane dotyczące koniunktury konsumenckiej (kwiecień).

Tagi: komentarz walutowy, komentarze walutowe, dziś w money, wiadomości, gospodarka, komentarz
Źródło:
FMCM
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz