Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dziś początek posiedzenia FOMC. Jak wyglądają kwotowania złotego

0
Podziel się

Dzisiejsza sesja rozpoczęła się od spadków głównej pary walutowej.

Dziś początek posiedzenia FOMC. Jak wyglądają kwotowania złotego
bEqCAgdh

Dzisiejsza sesja rozpoczyna się od spadków głównej pary walutowej, obecnie znajdujemy się poniżej poziomu 1,38, dokładnie na 1,3777. Na gruncie analizy technicznej kurs nadal jest w kilkudniowej konsolidacji, a pierwszymi kluczowymi poziomami są: opór - w okolicach 1,3833 (maksima z 25 października), wsparcie - nocne minima na poziome 1,3779, jednak dziś o ich definitywne przełamanie może być ciężko.

Oczywiście mamy w kalendarzu dość istotne dane, szczególnie z USA poznamy odczyty dotyczące inflacji producenckiej, dynamiki sprzedaży detalicznej, ponadto pojawią się indeks cen domów S&P/Case-Shiller oraz indeks zaufania konsumentów - Conference Board. Jednak inwestorzy będą już czekali na jutrzejszą decyzję dziś rozpoczynającego się posiedzenia FOMC, i zapewne nie będą zbyt impulsywnie reagować na wspomniane odczyty.

Jutro poznamy decyzję w sprawie stóp procentowych (tu oczywiście zaskoczenia żadnego nie będzie i stopy zostaną utrzymane na dotychczasowym poziomie), jednak traderzy będą czekali na wszelkie informacje odnośnie programu QE3 i przybliżonej daty jego wygaszania.

bEqCAgdj

Złoty stabilny

Nasza waluta rozpoczyna dzisiejszą sesję od stabilizacji notowań. Euro kosztuje 4,1845 PLN, zaś dolar 3,0371 PLN. Na parach złotowych do jutra również nie należy oczekiwać bardzo dużej zmienności i definitywnego przebicia ostatnich poziomów oporu i wsparcia. Dziś nie mamy żadnych odczytów z naszego kraju, więc kupujący złotego skupią się na kwotowaniu pary EUR/USD oraz doniesieniach z szerokiego rynku.

bEqCAgdK
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)