Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wzrosty na rynku złotego

0
Podziel się

Poniedziałek okazał się bardzo dobrym dniem dla rynków finansowych. Po uzgodnieniach Bazylei III w kwestii przyszłości systemu finansowego, nastroje wyraźnie się poprawiły.

Wzrosty na rynku złotego
bEhYONDV

Poniedziałek okazał się bardzo dobrym dniem dla rynków finansowych. Po uzgodnieniach _ Bazylei III _ w kwestii przyszłości systemu finansowego, nastroje wyraźnie się poprawiły. Główna para walutowa rosła od samego rana stale powiększając swoją zwyżkę by o godzinie 16.00 zanotować poziom 1,2830.

Warto zauważyć, że zwyżka była kontynuowana pomimo braku istotnych publikacji makroekonomicznych, które mogłyby wpłynąć na poziom notowań. To prowadzi do wniosku, że siła obecnego ruchu może zostać osłabiona przez słabsze dane makroekonomiczne, ale to okaże się jutro.

bEhYONDX

Udana sesja złotego

Polska waluta również ma za sobą dobry dzień. Jak widać nastroje, które wspierają główną parę walutową, działają również pozytywnie na złotego, który wyraźnie umocnił się względem dolara oraz nieznacznie względem euro. Na rynku panuje spokojna atmosfera.

Jednak jedna sesja nie może przesądzić o dalszych ruchach cen. Przed nami istotne informacje makroekonomiczne, które mogą mieć duży wpływ na rozwój sytuacji na rynku. O godzinie 16.00 kurs USD/PLN wynosił 3,07, natomiast EUR/PLN 3,9380.

bEhYONEd
bEhYONEy
dziś w money
komentarze walutowe
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)