Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Złoty dotarł do granicy umocnienia. Co dalej?

0
Podziel się

Podczas dzisiejszej sesji nie mamy istotnych figur makroekonomicznych. Można zwrócić jedynie uwagę na spotkanie ministrów finansów Strefy Euro.

Złoty dotarł do granicy umocnienia. Co dalej?
bEqValWZ

Początek dzisiejszej sesji przynosi lekki spadek wartości pary EUR/USD, jednak nadal znajduje się ona ponad poziomem 1,37, dokładnie na 1,3705. Na gruncie analizy technicznej najbliższym wsparciem jest obecnie krótkoterminowa linia trendu wzrostowego, którą można poprowadzić od ostatniego czwartku. Oporem są ostatnie maksima na poziomie 1,3725.

Podczas dzisiejszej sesji nie mamy istotnych figur makroekonomicznych. Można zwrócić jedynie uwagę na spotkanie ministrów finansów Strefy Euro, jednak wydarzenie te nie będzie miało dużego znaczenia dla rynku. Ponadto z racji Dnia Prezydenta, mamy dziś dzień wolny w USA. Z tego też względu płynność na rynku może być dziś nieco niższa niż zwykle, szczególnie po 14:00, jednak zmienność już niekoniecznie.

Złoty pozostaje nadal mocny i na głównych parach złotowych znajduje się blisko najniższych tegorocznych poziomów. Wydaje się jednak, że dotarliśmy do granic umocnienia złotego, tym bardziej, że znajdujemy się bardzo blisko istotnych wsparć. Dziś nie mamy istotnych odczytów z naszego kraju, te pojawią się dopiero w środę i będą to wskaźniki o produkcji przemysłowej i budowlano montażowej (styczeń), natomiast już jutro czekają nas dane o przeciętnym zatrudnieniu i wynagrodzeniu (styczeń).

bEqValXb

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bEqValXC
komentarze walutowe
dziś w money
wiadomości
Źródło:
FMCM
KOMENTARZE
(0)