Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dolar bardzo blisko 3 złotych. Co się dzieje?

0
Podziel się:

Złoty umacnia się w stosunku do dolara konsekwentnie od trzech dni, jednak linia trzech złotych jak do tej pory skutecznie broniła przed kontynuacją spadków dolara.

Dolar bardzo blisko 3 złotych. Co się dzieje?
(Bartosz Krupa/EAST NEWS)
bEEmWygl

Notowania dolara przed godziną 15 chwilowo spadły poniżej poziomu 3 złotych. Obecnie kurs utrzymuje się bardzo blisko tej linii. Amerykańska waluta ostatnio tak tania była ponad dwa lata temu.

[Aktualizacja: godzina 14.57]

Złoty umacnia się w stosunku do dolara konsekwentnie od trzech dni, jednak linia trzech złotych jak do tej pory skutecznie broniła przed kontynuacją spadków dolara. Jej chwilowe przebicie wcale jednak nie oznacza, że tendencja zostanie utrzymana. Kluczowe będą najbliższe kwadranse, w czasie których inwestorzy będą próbowali zanegować ostatni ruch. Dolar wyceniany jest obecnie na poziomie równo 3 złotych.

bEEmWygn

Notowania dolara podczas dzisiejszej sesji

Umocnienie nastąpiło w trakcie konferencji prasowej Mario Draghi'ego. Szef EBC po raz kolejny zapowiedział możliwość wprowadzenia niestandardowych narzędzi polityki monetarnej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wcześniej EBC zdecydował o pozostawieniu stóp procentowych w strefie euro na

Ostatnio dolar minimalnie poniżej 3 złotych znajdował się w połowie kwietnia, jednak tylko przez chwilę. Ostatecznie na rynku pojawiła się strona popytowa, wyprowadzając w kilka dni kurs do poziomu 3,02 zł. Od ponad dwóch lat notowania amerykańskiej waluty znajdują się trwale powyżej linii 3 złotych.

bEEmWygO
wiadomości
waluty
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)