Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Polacy walczą o milion dolarów. Możesz im pomóc

Polacy walczą o milion dolarów. Możesz im pomóc

Fot. materiały prasowe

Mieszkają i pracują w Lublinie. Teraz ich firma walczy o gigantyczny grant z 30 innymi startupami z całego świata. Finał już za kilka dni.

Nexbio to lubelski startup, którego celem jest opracowanie nowatorskich metod wykrywania chorób roślin uprawnych w bardzo wczesnym stadium. Za sterami przedsiębiorstwa stoi biotechnolog, dr inż. Adam Kuzdraliński. Jego startup skupia się na wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i genetycznych do codziennego użytku. Dzięki temu już na wczesnym etapie rozwoju plonów możliwe będzie stosowanie odpowiednio dopasowanych, skutecznych środków ochronnych. To rozwiązanie ograniczy wykorzystywanie pestycydów i zwiększy bezpieczeństwo upraw.

Pomóż Polakom w zwycięstwie

Aby móc się rozwijać, Nexbio potrzebuje jednak dalszego wsparcia. I ma na to duże szanse.Firma została bowiem zwycięzcą drugiej polskiej edycji Chivas The Venture i walczy o milion dolarów dofinansowania!

Do 11 czerwca, lubelski startup będzie walczył w pierwszym etapie finału Chivas The Venture o 250 tys. dolarów (25% finałowej nagrody). By im pomóc wystarczy wejść na stronę www.theventure.com i zagłosować na NEXBIO. To już ostatnia szansa by pomóc im w rywalizacji i zagłosować na polskiego laureata.

Czym jest Chivas The Venture?

Program Chivas The Venture wspiera młodych przedsiębiorców oraz startupy, które chcą osiągnąć sukces finansowy, angażując się jednocześnie w rozwiązywanie problemów społecznych.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się niemal 6 tysięcy startupów ze wszystkich kontynentów. Każdy z 31 krajów biorących udział w programie wyłonił swojego zwycięzcę. Polskim laureatem konkursu został startup Nexbio.

Czytaj także
Polecane galerie