Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Złoty w przedziale 4,05-4,10 za euro

0
Podziel się

Zdaniem analityków w piątek, przy słabszym złotym, inwestorzy na rynku obligacji mogą zdecydować się na realizację zysków.

Złoty w przedziale 4,05-4,10 za euro
bEgstfMB

*Zdaniem analityków w piątek, przy słabszym złotym, inwestorzy na rynku obligacji mogą zdecydować się na realizację zysków, co spowoduje wzrost rentowności polskich papierów. *

_ Przy braku publikacji ważniejszych danych w Polsce i na rynkach bazowych koniec tygodnia powinien przynieść stabilizację kursu złotego. Spodziewamy się, że złoty pozostanie w okolicach 4,05-4,10 za euro _ - napisali analitycy banku BPH w porannym raporcie.

bEgstfMD

_ Rynki finansowe chłodno przyjęły propozycję reform sektora bankowego w USA przedstawioną przez B.Obamę. Na nastroje na światowych giełdach może m.in. wpłynąć publikacja wyników finansowych General Electric za IV kw. 2009. Krajowe dane o koniunkturze w przetwórstwie, budownictwie, detalu i usługach nie będą miały większego znaczenia dla rynku walutowego _ - napisano.

GUS o 14.00 opublikuje wyniki badania koniunktury w styczniu.

Zdaniem analityków w piątek możliwy jest wzrost rentowności polskich obligacji.

bEgstfMJ

_ Po spadkach rentowności na przestrzeni tygodnia rośnie ryzyko korekty, a koniec tygodnia może okazać się okazać dobrym momentem do realizacji zysków, zwłaszcza biorąc pod uwagę słabsze poziomy złotego. Dlatego też nie wykluczamy w piątek wzrostów rentowności na krajowej krzywej _ - napisali analitycy banku BPH.

bEgstfNe
wiadomości
waluty
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)