Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ulga na internet także w komórce, kawiarence i laptopie

0
Podziel się:

Ministerstwo Finansów przygotowało zmianę przepisów.

Ulga na internet także w komórce, kawiarence i laptopie
(Nokia)

Ulga podatkowa ma objąć korzystanie z internetu za pomocą komórki i laptopa, także w kawiarenkach internetowych. Projekt przygotowała sejmowa komisja _ Przyjazne państwo _ w porozumieniu z Ministerstwem Finansów.

Rzeczniczka resortu Magdalena Kobos podkreśla, że nie będą już potrzebne oryginały faktur. Do tej pory podatnicy mieli z tym wielki kłopot. Izby Skarbowe nie respektowały żadnych innych dokumentów potwierdzających zapłatę.

POSŁUCHAJ RZECZNIKI RESORTU FINANSÓW:

Posłowie zajmą się nowelą ustawy o PIT po powrocie z wakacji parlamentarnych. Jeśli zostanie przegłosowana, nowe prawo wejdzie w życie z początkiem roku podatkowego. Ze zmiany skorzystamy w 2012 roku, rozliczając podatki za rok 2011.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/192/t21184.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/ulga;internetowa;-;czy;konieczna;jest;papierowa;faktura,251,0,640763.html) Ulga internetowa - czy konieczna jest papierowa faktura? Często operatorzy nie wystawiają papierowej faktury, tylko udostępniają ją w formie elektronicznej na stronie. Czy to wystarczy?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t17910.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/ulga;internetowa;nie;dla;kazdego,12,0,324620.html) Ulga internetowa nie dla każdego By skorzystać z ulgi internetowej trzeba spełnić kilka warunków.
internet
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)