Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

AIG postanowiło ubezpieczać aparaty słuchowe

0
Podziel się

Ubezpieczeniem mogą zostać objęte urządzenia zakupione w ponad 200 punktach sprzedaży.

AIG postanowiło ubezpieczać aparaty słuchowe
(fredcamino/CC/Flickr)
bErfklfV

Firmy AIG i Audiofon podpisały umowę w zakresie ubezpieczeń aparatów słuchowych. Współpraca pozwoli Klientom firmy Audiofon skorzystać z opcji tzw. rozszerzonej gwarancji na wypadek awarii lub uszkodzenia urządzeń, a także innych nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak kradzież lub rabunek.

Ubezpieczeniem mogą zostać objęte aparaty słuchowe zakupione w ponad 200 punktach sprzedaży aparatów słuchowych w całej Polsce należących do sieci Audiofon. Ubezpieczenie pełni dwie główne funkcje. Działa na zasadzie rozszerzonej gwarancji, czyli rozszerza zakres ochrony sprzętu na wypadek uszkodzenia lub awarii aparatu słuchowego a także przedłuża ochronę sprzętu o 1 lub 2 lata po wygaśnięciu gwarancji producenta. Polisa zadziała również, gdy urządzenie zostanie nieumyślnie uszkodzone przez użytkownika lub osoby trzecie albo utracone w wyniku kradzieży lub rabunku. Cel jest jeden: sprawny sprzęt powinien jak najszybciej wrócić do użytkownika.

Istotnym udogodnieniem dla osób z dysfunkcją słuchu jest fakt, że ubezpieczenia nie trzeba nabywać osobiście. Aparat słuchowy wraz z odpowiednią polisą mogą nabyć w naszym imieniu bliscy, opiekunowie czy nawet pracodawca.

bErfklfX

Suma, na jaką ubezpieczyć można dane urządzenie, równa jest jego cenie detalicznej, co pozwala na pełny zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia lub utraty sprzętu. W przypadku wystąpienia szkody powinniśmy zgłosić się do salonu Audiofon, w którym dokonaliśmy zakupu oraz ubezpieczyliśmy aparat słuchowy i przedstawić dokument ubezpieczenia.

Czytaj więcej w Money.pl
Aviva rusza z nową reklamą, a w niej... W reklamie udział bierze piosenkarka Agnieszka Chilińska. Pokaże się jako odpowiedzialna matka. Wiceprezes Avivy mówi co firma chce pokazać.
Twoje OC i AC wreszcie może być tańsze Przed zakupem ubezpieczenia OC i AC warto porównać ceny polis dostępnych na rynku. Może się okazać,...
Seria bankructw biur podróży. Turystom nikt nie pomoże Sytuacja w branży turystycznej jest dużo gorsza niż rok temu. Tymczasem Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz urzędy marszałkowskie umywają ręce.
bErfklgy
wiadomości
porady
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)