Notowania

Przejdź na
open finance
24.02.2011 12:58

Open Finance kupuje firmę ubezpieczeniową

Należący do grupy Getin Noble Banku doradca finansowy Open Finance podpisał przedwstępną umowę zakupu Link4 Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(media.noblebank.pl)

*Należący do grupy Getin Noble Banku doradca finansowy Open Finance podpisał przedwstępną umowę zakupu Link4 Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. *

Spółka nie wyklucza pozyskiwania kolejnych licencji, które poszerzą jej zakres działalności. Umowa została podpisana ze spółką z Link4 TU.

_ - Istotnym elementem planów Open Finance jest pozyskanie pakietu licencji, które pozwolą poszerzyć zakres naszej dotychczasowej działalności _ - powiedział Krzysztof Spyra, prezes spółki.

_ - Dzięki Open Life wzbogacimy naszą ofertę o autorskie produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe. Nie wykluczamy również, że dzięki kolejnym akwizycjom, stworzymy w przyszłości pierwszy program asset management dostępny dla szerszej grupy klientów _ - dodał.

Spółka podała, że sfinalizowanie umowy pomiędzy Open Finance i Link4 TU jest uzależnione od otrzymania zgody Komisji Nadzoru Finansowego.

Open Finance planuje debiut na GPW. W grudniu 2010 roku spółka informowała o złożeniu prospektu emisyjnego do KNF.

Open Finance podał, że debiut na GPW przyczyni się do wzmocnienia jego wiarygodności oraz zwiększy możliwości akwizycyjne.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/informacja/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: open finance, umowa, wiadomości, porady, ubezpieczenia, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz