Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ubezpieczenia w Polsce. Turyści nie wiedzą, że je mają

0
Podziel się:

Mogą domagać się wypłaty ubezpieczenia, a nawet o tym nie wiedzą. Część turystów nie ma świadomości, że do usług finansowych dodawane jest ubezpieczenie.

Ubezpieczenia w Polsce. Turyści nie wiedzą, że je mają
(luisvilla/CC/Flickr)

Jarosław Sadowski z firmy doradczej Expander powiedział IAR, że usługa dodatkowego ubezpieczenia często jest oferowana osobom posiadającym karty kredytowe.

Dlatego przed urlopem warto sprawdzić, jaki pakiet ubezpieczeń ma nasza karta. Czasami moglibyśmy dostać pieniądze na przykład w sytuacji opóźnienie lotu, a nawet o tym nie wiemy.

- _ Warto też sprawdzić, co trzeba zrobić, żeby ubezpieczenie zaczęło działać. W niektórych sytuacjach bank wymaga, żeby kartą zapłacić za benzynę, czy lot i wówczas usługa zostaje aktywowana _ - dodaje ekspert.

Na dodatkowe usługi mogą liczyć zwłaszcza posiadacze kart złotych, ale także osoby korzystające z kart mniej prestiżowych kart mają szansę na dodatkowe oferty.

Czytaj więcej w Money.pl
Tam najchętniej wyjeżdżają turyści Najwięcej osób przyjeżdża do Francji. W ubiegłym roku kraj odwiedziły 83 mln ludzi - więcej, niż liczy sama Francja (66 mln).
Rosyjska tajga otwiera się na turystów Na północ Rosji przyjeżdżają głównie wędkarze i myśliwi. Korzystają na tym właściciele pensjonatów, restauracji i wypożyczalni sprzętu turystycznego.
Tak turyści śmiecą w górach. Co za wstyd! 860 kilogramów śmieci zebrało ponad 3 tysiące wolontariuszy, którzy wczoraj wyruszyli sprzątać tatrzańskie szlaki w ramach akcji Czyste Tatry.
ubezpieczenia
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)