Money.pl

Centrum Webmastera – darmowe komponenty na stronę www

Zarabiaj z Money

Money2Money
Program partnerski Money2Money jest skierowany do wszystkich osób, które chcą zarabiać w sieci na sprzedaży produktów i usług finansowych.

Aby zarabiać w money2money wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy.

Z nami możesz dużo zarobić....

Twój własny e-biznes, który nie wymaga od Ciebie żadnych nakładów finansowych. Nasze gotowe komponenty zamieszczasz na swojej stronie internetowej lub tworzysz zupełnie nową stronę przy użyciu naszych narzędzi.

Wszystkim Partnerom, którzy rozpoczną z nami współpracę przygotujemy platformę finansową zawierającą szczegółową ofertę produktów i usług finansowych wraz z opisami produktów oraz wnioskami do ich zamawiania. Na stronie WWW prezentowana jest bogata ilość ofert instytucji finansowych (sprawdź, jakie mamy banki i produkty), aby każdy użytkownik mógł znaleźć odpowiedni produkt finansowy dla siebie.

Wygenerowana przez nas platforma finansowa aktualizuje się samoczynnie - nie trzeba dbać o detale. Wystarczy sprzedawać.

Dodatkowo każdy Partner otrzymuje od nas szereg narzędzi, które pomogą zapewnić unikalność Twojej strony www, np.: wyszukiwarki, kalkulatory, a także wsparcie naszego Biura Obsługi Klienta (BOK) przy sprzedaży produktów hipotecznych. Wszystkie te opcje, a także oferty banków można samodzielnie wykorzystywać i zbudować unikalną stronę www.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.money2money.pl

Pytania i odpowiedzi

Czy zamieszczenie komponentów jest darmowe?

Tak, widgety Money.pl są darmowe
i można je zamieścić na dowolnej stronie WWW.

 

Po zamieszczeniu kodu, widget nie wyświetla się.

Najprawdopodobniej Twój serwer nie obsługuje funkcji fopen lub w konfiguracji PHP jest wyłączona opcja allow_url_fopen. Skonsultuj się z hostingodawcą lub skorzystaj z rozszerzenia cURL.

Jak prezentować dane w kodowaniu UTF8?

Każdy nasz widget ma odpowiedni kod, umożliwiający prezentowanie go w kodowaniu UTF8. Aby pobierać dane w utf_8 należy poprzedzić nazwę pobieranego pliku prefixem "u_".
 

Kontakt

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy pisać na adres: centrum@money.pl

Przykładowa strona www