Trwa ładowanie...
bDRSrIqJ

Notowania

Computer Networking – Wszystkie wiadomości

20
05.04.2021 8:03

GRUPA WIRTUALNA POLSKA
 / 
WP Holding po roku pandemii. Impuls do dalszych wzrostów dzięki biznesowej elastyczności

Zmiana sposobu życia i zmiana sposobu prowadzenia biznesu. Rok epidemii koronawirusa to cenna lekcja dla polskiego biznesu. Minione 12 miesięcy to miks biznesowych szans, wyzwań i trudnych decyzji. Niektóre pandemiczne trendy na zawsze zmienią już warunki prowadzenia firmy. Podsumowują je menadżerowie spółek Wirtualnej Polski.

4
15.02.2021 17:39

PRACA ZDALNA
 / 
Praca. Ośmiu na dziesięciu pracowników nie ma możliwości pracy z domu

Praca zdalna to "luksus", na który nie może pozwolić sobie aż 80 proc. pracodawców w kraju. Czy nowe przepisy, nad którymi pracuje rząd z pracodawcami i związkami zawodowymi, to zmienią? W wielu przypadkach przejście na pracę zdalną ułatwiłyby boty, ale to oznacza też wydatki na robotyzację i automatyzację.

5
01.10.2020 16:13

RANSOMWARE
 / 
Cyberbezpieczeństwo w firmie – jak chronić się przed rosnącą liczbą nowych zagrożeń?

Krajobraz cyberzagrożeń bezustannie się rozrasta, zaś szczególną dynamikę możemy zaobserwować podczas pandemii. Nasiliły się nie tylko ataki, w których napastnicy próbują wyłudzić cenne informacje – na naszych oczach ewoluuje także ransomware, czyli złośliwe oprogramowanie szyfrujące dane dla okupu. W jaki sposób zabezpieczyć firmową infrastrukturę przed nowymi zagrożeniami i ograniczyć ryzyko katastrofy do minimum?

18.09.2020 11:13

TRANSFORMACJA CYFROWA
 / 
Poznaj swojego awatara, czyli cyfrowa tożsamość w twoim smartfonie

Nadszedł moment przesilenia, w którym popularność usług cyfrowych wyraźnie zwiększyła ryzyko funkcjonowania w sieci przez przeciętnego Kowalskiego. Z drugiej strony, podnoszenie wymogów bezpieczeństwa potrafi skutecznie utrudnić mu korzystanie z oferty w sieci. Nowa, bezpieczna i wygodna cyfrowa tożsamość pozwoli na wyjście z tego klinczu.

13.09.2020 13:56

INTERNET
 / 
Impact’20 Connected Edition: nadchodzą premiery 5 kluczowych raportów

23 i 24 września to nie tylko okazja do spotkania się największych nazwisk ze świata innowacji, polityki, nauki, biznesu w jednym miejscu oraz dziesiątek tysięcy widzów online. To będzie także świetna scena dla premier dedykowanych raportów. Tych na Impact’20 będzie kilka, a każdy z nich dotknie palących tematów zarówno polskiej, jak i globalnej gospodarki.