Trwa ładowanie...
bEiSfwbp

Notowania

Prb – Wszystkie wiadomości

"Money. To się liczy". Kandydaci na prezydenta chcą zmian w emeryturach
7
03.03.2020 9:10

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". Kandydaci na prezydenta chcą zmian w emeryturach

Dziś w "Money. To się liczy" pytamy o propozycje zmian w systemie emerytalnym, gościem będzie Oskar Sobolewski z Instytutu Emerytalnego. W drugiej części o stanie polskiej gospodarki i długofalowych skutkach koronawirusa dla biznesu mówi Janusz Jankowiak, główny ekonomista Polskiej Rady Biznesu. Zapraszamy od 9.15.

Trwa 9. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu
1
08.01.2020 12:20

NAGRODA PRB
 / 
Trwa 9. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Tylko do 19 stycznia 2020 roku czekamy na zgłoszenia kandydatów w 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Każdy może zgłosić swoich kandydatów w trzech kategoriach: SUKCES, WIZJA I INNOWACJE oraz DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA. Wystarczy wejść na stronę internetową www.nagrodaprb.pl.

Limit 30-krotności. "Rząd musi współpracować z biznesem"
8
25.10.2019 14:18

ZUS
 / 
Limit 30-krotności. "Rząd musi współpracować z biznesem"

Z obozu władzy płynie coraz więcej sygnałów dotyczących tego, że rząd porzuci pomysł likwidacji limitu 30-krotności przy obliczaniu wysokości składek na ubezpieczenie społeczne. - Bardzo się z tego cieszę podobnie jak wszystkie organizacje biznesowe. Działam w samorządzie biznesowym od 25 lat i nie przypominam sobie, może za wyjątkiem walki o 19 proc. podatku liniowego, sytuacji, w której wszystkie 55 organizacje wypowiedziały się jednym głosem, by nie majstrować przy 30-krotności - powiedział w programie "Money. To się liczy" Wojciech Kostrzewa, prezes spółki Billon i przewodniczący Polskiej Rady Biznesu. Jak dodał, "rząd musi współpracować ze środowiskami gospodarczymi, bo to biznes wypracowuje środki przeznaczone na programy społeczne”.