2014-12-01

Oficjalne wyniki drugiej tury wyborów samorządowych 2014

PAP/Bartlomiej Zborowski

Znamy oficjalne wyniki wyborów. Frekwencja wyniosła 39,97 proc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adresy komisji wyborczych - lubelskie, Lublin
Komisja wyborcza
numer
Adres Granice obwodu
1

Lublin ul. Skautów 11A

ULICE: Popiełuszki str. nieparzysta od nr 23 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 19 dokońca i str. parzysta od nr 24 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca, Skautów w całości.
2

Lublin al. J. Długosza 8

ULICE: Boczna Lubomelskiej w całości, Czechowska str. parzysta od nr 14 do końca i str.nieparzysta od nr 19 do końca, Ćwiklińskiej w całości, al. Długosza str. nieparzysta w całościi str. parzysta od nr 10 do końca, Leszczyńskiego w całości, Lubomelska str. parzysta w całości, Ogródkowa w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Przy Stawie w całości, Snopkowska w całości.
3

Lublin ul. Zuchów 1

ULICE: Legionowa str. parzysta w całości, Popiełuszki str. parzysta od nr 32 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Al. Racławickie str.nieparzysta od nr 25 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Szarych Szeregów w całości, Zuchów w całości.
4

Lublin ul. Ks. J. Popiełuszki 7

ULICA: al. Długosza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Dubois w całości, Głowackiego w całości, Junoszy w całości, Księżycowa w całości, Legionowa str. nieparzysta w całości, Lelka-Sowyw całości, Norwida w całości, Poniatowskiego w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 7do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Rayskiego w całości.
5

Lublin ul. Langiewicza 3A

ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 37 do końca, Godebskiego nr 1, al. Kraśnicka nr 2, Al. Racławickie str. parzysta od nr 28 do końca, Spadochroniarzy str. nieparzysta w całościi str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 15 do końca.
6

Lublin Al. Racławickie 26

ULICE: Godebskiego nr 2, Łopacińskiego str. nieparzysta w całości, Pagi w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 18 do nr 26, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 3i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta nr 1 do nr 13.
7

Lublin ul. Czwartaków 11

ULICE: Czwartaków w całości, Godebskiego str. nieparzysta od nr 3 do końca, Langiewiczastr. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Radziszewskiego str. nieparzysta odnr 15 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Spadochroniarzy str. parzysta od nr 6 do końca, Weteranów str. parzysta od nr 30 do końca, Wysockiego w całości.
8

Lublin ul. Weteranów 3

ULICE: Akademicka str. nieparzysta w całości, Beliniaków w całości, Bema w całości, Głęboka str. nieparzysta od nr 31 do nr 35, Godebskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 9 do nr 13 i str. parzysta od nr 10 do nr 14, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 5 do nr 13 i str. parzysta od nr 6 do nr 12, Weteranów str. parzysta od nr 2 do nr 28.
9

Lublin ul. Sieroca 17

LICE: Biernackiego str. nieparzysta w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str.parzysta od nr 2 do nr 6, Fijałkowskiego w całości, Gębali w całości, Hirszfelda w całości, Jaczewskiego w całości, Kleniewskich w całości, Obywatelska w całości, Połaniecka w całości, Północna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Sapiehy w całości, Sieroca w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 2 donr 22, Szwedzka w całości.
10

Lublin ul. Szkolna 4

ULICE: Czwartek str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta w całości, Lubartowska str.nieparzysta od nr 65 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Podzamcze str. parzysta od nr 8do końca, Szkolna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Unickastr. nieparzysta w całości.
11

Lublin ul. Prusa 8

ULICE: Biernackiego str. parzysta w całości, Browarna w całości, Ciasna w całości, Lubartowska str. parzysta od nr 22 do nr 32, Północna str. parzysta od nr 2 do nr 38, Probostwo w całości, Prusa w całości.
12

Lublin ul. Szkolna 6

ULICE: Cerkiewna w całości, Czwartek str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Lubartowska str.nieparzysta od nr 43 do nr 63, Nadstawna w całości, Nowy Plac Targowy w całości, Podzamcze str. parzysta od nr 2 do nr 6, Ruska w całości, Szkolna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Słowikowskiego w całości, Targowa w całości, al. Tysiąclecia str. parzysta w całości, Wysoka w całości.
13

Lublin ul. Wieniawska 14

ULICE: Bieczyńskiego w całości, Czysta w całości, de Tramecourta w całości, Ewangelicka str. parzysta w całości, Gawareckich w całości, Jasna w całości, Karskiego w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 47 do końca, Krótka w całości, Lubomelska str. nieparzysta w całości, Spokojna str. parzysta w całości, Wieniawska w całości.
14

Lublin ul. Ogrodowa 16

ULICE: 3 Maja str. parzysta w całości, Chmielna w całości, Cicha w całości, Czechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Dolna 3 Maja str. parzysta w całości, Ewangelicka str. nieparzysta w całości, I Armii WP w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 37 do nr 45, Ogrodowa w całości, Spokojna str. nieparzysta w całości.
15

Lublin ul. Niecała 1

ULICE: 3 Maja str. nieparzysta w całości, Bajkowskiego w całości, Dolna 3 Maja str.nieparzysta w całości, Karmelicka w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 1do nr 35, Niecała w całości, Plac Litewski w całości, Plac Władysława Łokietka nr 1, Radziwiłłowska w całości, Staszica w całości, Szewska w całości, Świętoduska str. nieparzystaod nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości, Wodopojna str. parzysta w całości, Zielona w całości.
16

Lublin ul. Akademicka 9

ULICE: Akademicka str. parzysta w całości, Łopacińskiego str. parzysta w całości, ObrońcówPokoju str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Raabego w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 10 do nr 16, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzystaod nr 24 do końca, Uniwersytecka str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
17

Lublin ul. Lipowa 7

ULICE: Chopina str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Grottgera w całości, Hipoteczna w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 70 do końca, Lipowa str. nieparzysta od nr 1 donr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Ofiar Katynia w całości, Okopowa str. nieparzysta od nr 9 do końca, Al. Racławickie str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sądowa w całości, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Uniwersytecka str. parzysta od nr 6 do końca, Żwirki i Wigury w całości.
18

Lublin ul. Okopowa 5

ULICE: Chopina str. parzysta od nr 2 do nr 20, Hempla w całości, Kapucyńska str. nieparzystaw całości, Karłowicza w całości, Kołłątaja w całości, Konopnicka str. nieparzysta w całości, Kościuszki w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 40 do nr 68, Narutowicza str. nieparzysta od nr 17 do nr 47, Okopowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Orla w całości, Peowiaków w całości, Plac Czechowicza w całości, Solna w całości.
19

Lublin ul. Bernardyńska 14

ULICE: Bernardyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości, Farbiarska str.nieparzysta w całości, Kapucyńska str. parzysta w całości, Kozia w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 2 do nr 38, Królewska str. nieparzysta w całości, Miedziana w całości, Narutowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plac Łokietka nr 5, Plac Wolności nr 1 i nr 2, Prymasa Wyszyńskiego str. nieparzysta w całości, Przechodnia w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Stolarska w całości, Wróblewskiego w całości, Zamojska str. parzysta w całości, Żmigród w całości.
20

Lublin ul. Lipowa 25

ULICE: Biała w całości, Chmielarczyka w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 17 do końcai str. parzysta od nr 22 do końca, Konopnicka str. parzysta w całości, Krucza w całości, Lipowastr. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Narutowicza str. nieparzysta od nr 49 do nr 69, Okopowa str. parzysta od nr 18 do końca, Rowerowa str. nieparzysta w całości, Sztajna w całości.
21

Lublin ul. Dolna Panny Marii 3

ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 34, Górna w całości, Graniczna str. parzysta w całości, Mościckiego w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 2 do nr 36, Plac Kochanowskiego w całości, Rusałka str. nieparzysta od nr 19 do końca, Szerwentke w całości.
22

Lublin Plac Wolności 4

ULICE: Bernardyńska str. nieparzysta od nr 5 do końca, Boczna Rusałki w całości, Bulwarowaw całości, Dolna Panny Marii str. parzysta od nr 2 do nr 6, Miła w całości, Plac Wolności nr 3 i nr 4, Rusałka str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Wesoła w całości, Zamojska str. nieparzysta w całości.
23

Lublin ul. Narutowicza 32A

ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gminna w całości, Graniczna str. nieparzysta w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 38 donr 60, al. Piłsudskiego str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rusałka str. parzysta od nr 26 do końca, Środkowa w całości, Wschodnia w całości.
24

Lublin ul. Głęboka 17

ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Narutowicza str. nieparzysta od nr 71 do końca, Rowerowa str. parzysta w całości, Wiercieńskiego w całości.
25

Lublin ul. Plażowa 9

ULICE: Muzyczna w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narutowicza str.parzysta od nr 62 do końca, Ochotnicza w całości, al. J. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plażowa w całości, Strażacka w całości, Szczerbowskiego w całości.
26

Lublin ul. Lubartowska 27 - 29

ULICE: Cyrulicza w całości, Furmańska w całości, Kowalska str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 27 do nr 41 i str. parzysta od nr 6 do nr 20, Plac Zamkowy w całości, al. Tysiąclecia str. nieparzysta w całości, Wodopojna str. nieparzysta w całości, Zamkowa w całości.
27

Lublin ul. Grodzka 12

ULICA: Bramowa str. parzysta w całości, Grodzka str. parzysta w całości, Kowalska str. nieparzysta w całości, Ku Farze w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Noworybna w całości, Olejna w całości, Rybna w całości, Rynek w całości, Szambelańska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
28

Lublin ul. Podwale 11

ULICE: al. Unii Lubelskiej w całości, Archidiakońska w całości, Bramowa str. nieparzysta w całości, Dominikańska w całości, Farbiarska str. parzysta w całości, Grodzka str. nieparzysta w całości, Gruella w całości, Jezuicka w całości, Kąpielowa w całości, Królewska str. parzysta w całości, Misjonarska w całości, Plac Łokietka nr 3 i nr 4, Podwale w całości, PrymasaWyszyńskiego str. parzysta w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Złota w całości.
29

Lublin ul. Bronowicka 21

ULICE: Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Mieszczańska str. nieparzysta w całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Podlaska w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Zgodna w całości, Żytnia w całości.
30

Lublin ul. Lotnicza 1

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 18, Gromadzka w całości, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 22, Przecznica w całości, Rozdroże w całości, Wrońskaw całości, Zaułek w całości.
31

Lublin ul. Lotnicza 1

ULICE: Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 24 do nr 28, Rolna w całości, Rudlickiego w całości.
32

Lublin ul. Krańcowa 106

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 20 do nr 28, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 10, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.
33

Lublin ul. Zimowa 5

ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Grabskiego str. parzysta od nr 12 do końca, Jesienna w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 111 do końca, Pogodna str. parzysta od nr 30 do nr 34, Zimowa w całości.
34

Lublin ul. Pogodna 19

ULICE: Grabskiego str. parzysta od nr 6 do nr 10, Krańcowa nr 109, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do nr 19 i str. parzysta od nr 36 do nr 48, Sokola w całości.
35

Lublin ul. Pogodna 19

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 30 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Łabędzia w całości.
36

Lublin ul. Słowicza 5

ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 9 do nr 15 i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 68, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości, Lucyny Herc str. parzysta w całości, Jaskółcza w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Szczygla w całości, al. Witosa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 6 do nr 26.
37

Lublin al. Kraśnicka 223

ULICE: Jacyny-Onyszkiewicza w całości, Jawłowskiego w całości, Klepackiego w całości, Kołaczkowskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 219 do końca, Krwawiczaw całości, Lazurowa w całości, Laskowa w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 27 do końca, Liszkowskiego w całości, Piątkowskiego w całości, Piechoty w całości, Raszyńska w całości, Skubiszewskiego w całości, Stelmasiaka w całości, Szczepańskiego w całości, Ślaskiegow całości, Tarninowa w całości, Turczynowicza w całości, Wośki w całości.
38

Lublin ul. Judyma 2A

ULICE: Abelarda w całości, Filona w całości, Heloizy w całości, Izoldy w całości, Julii w całości, Juliusza Cezara w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta w całości, Hamleta w całości, Kleopatry w całości, Laury w całości, Nataszy w całości, Ofelii w całości, Oniegina w całości, Orlanda w całości, Otella w całości, Parysa str. parzysta od nr 34 do końca, Poloniusza w całości, Romea w całości, Tatiany w całości, Wojciechowska str. parzysta od nr 66 do końca.
39

Lublin ul. Judyma 2A

ULICE: Aksini w całości, Beatrycze w całości, Boryny w całości, Cyda w całości, Ditty w całości, Guliwera w całości, Judyma w całości, Kmicica w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 135 do nr 217, Parysa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 32, Rzemieślnicza w całości, Szwejka w całości, Tristana w całości, Wertera w całości, Wokulskiego w całości, Zagłoby w całości.
40

Lublin ul. Nałęczowska 94

ULICE: Biskupińska w całości, Dąbrówki w całości, Główna str. nieparzysta od nr 47 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gnieźnieńska w całości, Krystaliczna w całości, Leszka w całości, Łużyczan w całości, Milczan w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 165 dokońca i str. parzysta od nr 42 do końca, Polan w całości, Promienista w całości, Przejrzystaw całości, Pszowian w całości, Słowian w całości, Słupian w całości, Stroma w całości, Św. Wojciecha w całości, Światowida w całości, Świetlista w całości, Urodzajna w całości, Wandyw całości, Wiślan w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wygon w całości, Zakątek w całości, Ziemowita w całości.
41

Lublin ul. Lędzian 49-51

ULICE: Bażantowa w całości, Bobrzan w całości, Bużan w całości, Dąbrowicka w całości, Goplan w całości, Lędzian w całości, Lubuszan w całości, Morawian w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 85 do nr 163, Opolan w całości, Połabian w całości, Siewierzan w całości, Sławin w całości, Sobótki w całości, Strumykowa w całości, Szerokie w całości, Ślężan w całości, Wądolna w całości, Wołynian w całości, Zagonowa w całości.
42

Lublin ul. Wojciechowska 38

ULICE: Bohaterów Monte Cassino str. parzysta od nr 42 do końca, Cieszkowskiego w całości, Farmaceutyczna w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 25 do nr 65, Magierskiegow całości, Morelowa w całości, Morwowa w całości, Nałęczowska str. parzysta od nr 2 do nr 40, Powstania Styczniowego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Przyjacielska w całości, Skromna w całości, Śnieżyńskiego w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Zana str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
43

Lublin ul. Wojciechowska 38

ULICE: Barszczewskiego w całości, Błońskiego w całości, Bogdanowicza w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 43 do końca, Borelowskiego w całości, Brzóski w całości, Czarkowskiego w całości, Dubieckiego w całości, Frankowskiego w całości, Hauke-Bosaka w całości, Jankowskiego w całości, Jeziorańskiego w całości, Krajewskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 67 do nr 133, Kruka w całości, Molickiego w całości, Parady w całości, Paśnikowskiego w całości, Powstania Styczniowegostr. parzysta od nr 16 do końca, Pustowójtówny w całości, Rogińskiego w całości, Romanowskiego w całości, Ruckiego w całości, Toczyskiego w całości, Żulińskiego w całości.
44

Lublin ul. Krasińskiego 7

ULICE: Balladyny str. nieparzysta w całości, Irydiona w całości, Krasińskiego str. nieparzystaw całości i str. parzysta od nr 8 do końca, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 4 do nr 74, Namysłowskiego w całości, Struga w całości, Zana str. nieparzysta od nr 9 do nr 15.
45

Lublin al. Kraśnicka 100

ULICE: Konstantynów w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 76 do nr 112, Pielęgniarekw całości, Szpitalna w całości, Szwoleżerów w całości, Ułanów str. nieparzysta w całości i str.parzysta od nr 2 do nr 10, Zwycięska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
46

Lublin ul. Balladyny 22

ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 12 do końca, Skierki w całości, Wileńska str. nieparzysta od nr 17 do końca, Zana str. parzysta od nr 8 do nr 18.
47

Lublin ul. Balladyny 14

ULICA: Balladyny str. parzysta od nr 2 do nr 10, Wileńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 15.
48

Lublin ul. Wajdeloty 1

ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Świtezianka w całości, Wajdeloty str. parzysta od nr 2 do nr 8 oraz nr 1, Wileńska str. parzysta od nr 2 do nr 6.
49

Lublin ul. Wajdeloty 12

ULICE: Wajdeloty str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Wileńska str. parzysta od nr 8 do końca, Zana str. parzysta od nr 20 do nr 28.
50

Lublin ul. K. Wallenroda 4A

ULICE: Filaretów str. nieparzysta w całości, Rymwida w całości, Wallenroda w całości, Zana str. parzysta od nr 30 do nr 38.
51

Lublin ul. Grażyny 10

ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Nowogródzkaw całości, Pana Tadeusza w całości.
52

Lublin ul. Mieszka I 3

ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Filaretów str. parzysta w całości, Głęboka str. parzysta od nr 34 do końca, Hryniewieckiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Leszka Czarnego w całości, Mieszka I w całości, Piastowska w całości, Urmowskiego w całości.
53

Lublin ul. Bolesława Chrobrego 18

ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Bolesława Śmiałego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta odnr 56 do końca, Jaworowskiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 1 donr 5, Lasockiego w całości, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 21 do końca, Sowińskiego str.nieparzysta od nr 15 do końca, Wyczółkowskiego w całości.
54

Lublin ul. Zachodnia 7

ULICE: Boczna Siewnej str. parzysta w całości, Chmielewskiego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 25 do nr 33 i str. parzysta od nr 38 do nr 54, Głęboka str. parzysta od nr 10 donr 32, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Pszenna str. parzysta w całości, Siewna str. nieparzysta w całości, Słoneczna str. parzysta od nr 10 do końca, Sowińskiego str. parzysta od nr 14 do końca, Zachodnia w całości, Żniwna str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta w całości.
55

Lublin ul. Nadbystrzycka 25

ULICE: Boczna Siewnej str. nieparzysta w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 1 do nr 23 i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Głęboka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Letnia w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Poprzeczna w całości, Pszenna str. nieparzysta w całości, Siewna str. parzysta w całości, Słoneczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Żniwna str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
56

Lublin ul. Leonarda 15

ULICE: Krasińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6, Leonarda w całości, Zana str. nieparzysta od nr 17 do nr 19.
57

Lublin ul. Pana Wołodyjowskiego 13

ULICE: Skrzetuskiego str. parzysta od nr 6 do końca, Pana Wołodyjowskiego w całości.
58

Lublin ul. Pana Wołodyjowskiego 1

ULICE: Juranda w całości, Skrzetuskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 donr 4, Zana str. nieparzysta od nr 21 do nr 29.
59

Lublin ul. Jana Sawy 3

ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta w całości, Kaliska w całości, Pana Balcera str. nieparzysta nr 1, Zana str. nieparzysta od nr 31 do nr 43, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości.
60

Lublin ul. Pana Balcera 11

ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 15 do końca, Pana Balcera str. nieparzysta od nr 3 dokońca i str. parzysta w całości, Skrzatów w całości, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 5 do końca.
61

Lublin ul. Rzeckiego 12

ULICE: Emancypantek w całości, Faraona w całości, Ochockiego w całości, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Rzeckiego w całości.
62

Lublin ul. Rzeckiego 10

ULICE: Brzeskiej w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 65 do nr 119, Pozytywistówstr. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Zana str. nieparzysta od nr 45 do końca.
63

Lublin ul. Nadbystrzycka 36

ULICE: Kredowa w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 49 do nr 63 i str. parzysta odnr 10 do nr 120, Nowomiejska str. parzysta w całości, Pielgrzymia w całości, Wapiennaw całości, Wigilijna w całości, Zakole w całości, Zana str. parzysta od nr 40 do końca.
64

Lublin ul. Krochmalna 29

ULICE: Betonowa w całości, Ciepła w całości, Cukrownicza w całości, Dzierżawna str. nieparzysta w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Lubelskiego Lipca '/'/80 w całości, Piekarska w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Radzikowska w całości, Spółdzielcza w całości, Włościańska w całości.
65

Lublin ul. Krochmalna 29

ULICE: Dzierżawna str. parzysta w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
66

Lublin al. J. Piłsudskiego 26

ULICE: Czerniejowska w całości, Fabryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Kościelna nr 1 i str. parzysta w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, 1 Maja str. nieparzysta od nr 1 donr 33 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Plac Bychawski w całości, Słupkowa w całości, Wolska str.nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Al. Zygmuntowskie w całości.
67

Lublin ul. Gazowa 7/9

ULICE: Dworcowa w całości, Gazowa w całości, Kawia w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, 1 Maja str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Młyńska w całości, Nadłączna w całości, Plac Dworcowy w całości, Pocztowa w całości, Stadionowa w całości, Widok w całości.
68

Lublin ul. Onyksowa 8

ULICE: Bełżycka w całości, Berylowa w całości, Cyrkoniowa w całości, Czapla w całości, Folwarczna w całości, Gawronia w całości, Gęsia str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Gołębia w całości, Granatowa w całości, Granitowa w całości, Jantarowa w całości, Jaspisowa w całości, Jemiołuszki w całości, Kacza w całości, Kogucia w całości, Koralowa w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 148 do końca, Kryształowa w całości, Kwarcowa w całości, Lisia w całości, Łanowa w całości, Onyksowa w całości, Orna w całości, Pasterska w całości, Perlicza w całości, Rysia w całości, Sielska w całości, Sołecka w całości, Sójki w całości, Strusia w całości, Szpacza w całości, Uprawna w całości, Węglinek w całości, Wróbla w całości.
69

Lublin ul. Roztocze 14

ULICE: Bydgoska w całości, Gęsia str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Kielecka w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 114 do nr 146, Łukowska str. nieparzysta od nr 53 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca, Małopolska w całości, Mazowiecka w całości, Opolska w całości, Owcza w całości, Roztocze str. nieparzysta w całości, Sandomierska w całości, Szczecińska w całości, Śląska w całości, Warmińska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 82 do końca.
70

Lublin ul. Roztocze 14

ULICE: Białostocka w całości, Bieszczadzka w całości, Gdańska w całości, Kaszubska w całości, Kujawska w całości, Kurpiowska w całości, Łomżyńska w całości, Łowicka w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Mazurska w całości, Olsztyńska w całości, Orkana str. parzysta od nr 2 do nr 6, Podhalańska w całości, Pomorska w całości, Poznańska w całości, Radomska w całości, Roztocze str. parzysta w całości, Rzeszowska w całości, Urzędowska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53 i str. parzysta od nr 2 do nr 80, Wrocławska w całości, Zwycięska str. parzysta w całości
71

Lublin ul. Dragonów 2

ULICE: Hetmańska w całości, Husarska w całości, Ułanów str. parzysta od nr 12 do końca, Zwycięska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
72

Lublin ul. Szaserów 13-15

ULICA: Dragonów w całości, Kawaleryjska w całości, Rycerska w całości, Szaserów w całości.
73

Lublin ul. Rycerska 9

ULICE: Herbowa w całości.
74

Lublin ul. Dziewanny 19

ULICE: Armii Krajowej w całości, Dziewanny w całości, Ruciana w całości, Stokrotki str. parzysta w całości.
75

Lublin ul. Biedronki 13

ULICE: Kaczeńcowa w całości, Orkana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 dokońca.
76

Lublin ul. Biedronki 13

ULICE: Biedronki w całości, Tatarakowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 dokońca, Wiklinowa w całości.
77

Lublin ul. Tymiankowa 60

ULICE: Bociania w całości, Tatarakowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Tymiankowa w całości.
78

Lublin ul. Różana 9

ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Stokrotki str.nieparzysta w całości.
79

Lublin ul. Różana 8

ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jutrzenki str. nieparzysta w całości, Sasankowa w całości.
80

Lublin ul. Watykańska 6

ULICA: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 9 do końca, Jutrzenki str. parzysta w całości, MatkiTeresy z Kalkuty w całości, Watykańska w całości.
81

Lublin ul. Radości 13

ULICE: Fantastyczna w całości, al. Marzeń w całości, Sympatyczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca.
82

Lublin ul. Radości 8

ULICA: Gościnna w całości, Radości str. parzysta w całości, Romantyczna str. nieparzysta w całości, Sympatyczna str. parzysta od nr 2 do nr 8.
83

Lublin ul. Uśmiechu 5

ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Nadbystrzyckastr. nieparzysta od nr 121 do nr 149 i str. parzysta od nr 122 do nr 144, Przedwiośnie w całości, Przytulna w całości, Radości str. nieparzysta w całości, Romantyczna str. parzysta w całości, Szczęśliwa w całości, Uśmiechu w całości.
84

Lublin ul. Bursztynowa 22

ULICE: Agatowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 7 do końca.
85

Lublin ul. Bursztynowa 3A

ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Nefrytowa w całości.
86

Lublin ul. Perłowa 8/70

ULICE: Perłowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Turkusowa w całości.
87

Lublin ul. Ametystowa 22

ULICE: Ametystowa w całości, Brylantowa w całości, Bursztynowa str. nieparzysta od nr 9 do nr 13, Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195M, Opalowa w całości, Szafirowa str. parzysta od nr 8 do końca.
88

Lublin ul. Szmaragdowa 22

ULICE: Szmaragdowa w całości.
89

Lublin ul. Bursztynowa 15

ULICE: Bursztynowa str. parzysta od nr 16 do końca, Rubinowa w całości.
90

Lublin ul. Bursztynowa 22

ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 15 do końca, Topazowa w całości.
91

Lublin ul. Wyżynna 10

ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195U i 195W, Na Stoku w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości.
92

Lublin ul. Wyżynna 19/1

ULICE: Turniowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 11 do nr 43.
93

Lublin ul. Szczytowa 11

ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 151 do nr 195F oraz nr 195Z i str. parzysta od nr 146 do końca, Szczytowa w całości, Wąwozowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9.
94

Lublin al. Warszawska 94

ULICE: Agronomiczna w całości, Deszczowa w całości, Gajowa w całości, Główna str. nieparzysta od nr 1 do nr 45 i str. parzysta od nr 2 do nr 34, Gojawiczyńskiej w całości, Jabłoniowa w całości, Jodłowa w całości, Kmieca w całości, Liliowa w całości, Mgielna w całości, Modrzejewskiej w całości, Motylowa w całości, Olszynowa w całości, Osikowa w całości, Platanowa w całości, Sempołowskiej w całości, Skalista w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Słonecznikowa w całości, Tulipanowa w całości, Świerkowa str. parzysta w całości, Urocza w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 75do nr 107 i str. parzysta od nr 80 do końca, Wiosenna w całości, Wodna w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 73 i str. parzysta od nr 2 do nr 20.
95

Lublin ul. Zbożowa 22A

ULICE: Araszkiewicza w całości, Chabrowa w całości, Ciepielewskiego w całości, Dzbeninw całości, Fiołkowa w całości, Irysowa w całości, Jaworskiego w całości, Jemiołowa w całości, Kąkolowa w całości, Kleinera w całości, Kwiatów Polnych w całości, Lawendowa w całości, Lisa w całości, Macierzanki w całości, Mieczykowa w całości, Papiewskiej w całości, Rozmarynowa w całości, Serwaczyńskiego w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 27 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Świerkowa str. nieparzysta w całości, al. Warszawska strona nieparzysta od nr 109 do końca, Zapolskiej w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 75 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Ziółkowskiego w całości.
96

Lublin ul. Kaskadowa 11

ULICE: Bartnicza w całości, Bogdanówka str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kasztelańska w całości, Limbowa w całości, Poligonowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Relaksowa w całości, Sendlerowej w całości, Tarasowa w całości.
97

Lublin ul. Willowa 15

ULICE: Altanowa w całości, Bogdanówka str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Ducha w całości, Kaskadowa w całości, Mineralna w całości, Nowickiego w całości, Pergolowa w całości, Poligonowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Północna str. nieparzysta od nr 123 do końca, Sławinek w całości, Szymańskiego w całości, Willowa w całości, Zdrojowa w całości.
98

Lublin ul. Bohaterów Monte Cassino 7

ULICE: Batalionów Chłopskich w całości, Blachnickiego w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 40, Botaniczna w całości, Brzozowskiego w całości, Cisowa str. nieparzysta w całości, Czarnieckiego w całości, Czeremchowa str. nieparzysta w całości, Danielskiego w całości, Dzieci Zamojszczyzny w całości, Gen. Zajączka str. parzysta w całości, Głogowa w całości, Grabowa w całości, Jasińskiego w całości, Jaśminowa w całości, Kilińskiego w całości, Klonowa w całości, Kryniczna w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 53 do nr 83, Podchorążych w całości, Potok w całości, al. Róż w całości, Skoczylasa w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 55 do nr 73 i str. parzysta od nr 28 do nr 78, Westerplatte w całości, Zakładowa w całości.
99

Lublin al. Warszawska 31

ULICE: Batorego w całości, Bukietowa w całości, Chodkiewicza w całości, Dwernickiego w całości, Gen. Zajączka str. nieparzysta w całości, Harcerska w całości, Jagiellońska w całości, Korfantego w całości, Leszczynowa w całości, Ligonia w całości, Lompy w całości, Miernicza w całości, Osadowa w całości, Plater Emilii w całości, Początkowa w całości, Powstańców Śląskich w całości, al. Sikorskiego str. parzysta w całości, Sobieskiego w całości, Spadowa w całości, Strzelecka w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Wiązowa w całości, Żołnierska w całości, Żółkiewskiego w całości.
100

Lublin ul. Kolorowa 3

ULICE: Bajkowa w całości, Baśniowa w całości, Bratnia w całości, Cisowa str. parzysta w całości, Czeremchowa str. parzysta w całości, Fortunna w całości, Kolorowa w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51, Przygodna w całości, Samotna w całości, Sąsiedzka w całości, Serdeczna w całości, Sielankowa w całości, Skrajna w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 2 do nr 26.
101

Lublin ul. Harnasie 11

ULICE: Baletowa w całości, Barcickiego w całości, Bołbotta w całości, Gołębiewskiego w całości, Halickiego w całości, Harnasie str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Koncertowa str. nieparzysta od nr 21 do nr 25 i str. parzysta od nr 4 do końca, Króla Rogera w całości, Noskowskiego w całości, Raginisa w całości, Staczyńskiego w całości, Zelwerowicza w całości.
102

Lublin ul. Gorczańska 2

ULICE: Beskidzka w całości, Bursaki str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Ceramiczna w całości, Choiny str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzystaw całości, Dłotlice w całości, Do Dysa w całości, Drukarska w całości, Gorczańska w całości, Izerska w całości, Jurajska w całości, Karkonoska w całości, Karpacka w całości, Nasutowska w całości, Pienińska w całości, Rapackiego w całości, Sądecka w całości, al. SpółdzielczościPracy str. parzysta od nr 44 do końca, Stefczyka w całości, Sudecka w całości, Świętokrzyskaw całości, Transportowa w całości, Związkowa str. nieparzysta w całości, Żywiecka w całości.
103

Lublin ul. Zakopiańska 3

ULICE: Harnasie str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 27 do końca, Zakopiańska w całości.
104

Lublin ul. J. I. Paderewskiego 12

ULICE: Choiny str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Paderewskiego w całości.
105

Lublin ul. J. Śliwińskiego 5

ULICE: Leszetyckiego w całości, Szpinalskiego w całości.
106

Lublin ul. J. Śliwińskiego 5

ULICE: Sztompki w całości, Szwajcarska w całości, Śliwińskiego w całości, Tatrzańska w całości.
107

Lublin ul. Poturzyńska 2

ULICE: Koncertowa str. nieparzysta nr 19, Paryska w całości, Poturzyńska w całości, Symfoniczna w całości, Żelazowej Woli str. nieparzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.
108

Lublin ul. Żelazowej Woli 24

ULICE: al. Kompozytorów Polskich w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 11 do nr 17, Żelazowej Woli str. parzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
109

Lublin ul. Kosmowskiej 3

ULICE: Arnsztajnowej w całości, Dudzińskiego w całości, Iglatowskiego w całości, Koncertowa str. parzysta nr 2, Kosmowskiej str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kurantowa w całości, Leśmiana w całości, Partyzantów w całości, Skołuby w całości, Solarza w całości, Wójtowicza w całości.
110

Lublin ul. Smyczkowa 3

ULICE: Kaprysowa w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Legendy w całości, Skrzypcowa w całości.
111

Lublin ul. Smyczkowa 2

ULICE: Braci Wieniawskich w całości, Smyczkowa w całości.
112

Lublin ul. Lawinowa 7

ULICE: Górska w całości, Kameralna w całości, Lawinowa w całości.
113

Lublin ul. Młodej Polski 30

ULICE: Bursaki str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Chodźki str.nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Czapskiego w całości, Fieldorfaw całości, Kisielewskiego w całości, Mackiewicza w całości, Młodej Polski w całości, Pileckiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 24 do nr 42, Techniczna w całości, Związkowa str. parzysta w całości.
114

Lublin ul. Kiepury 5A

ULICE: Kiepury str. parzysta w całości, Kosmowskiej nr 1 i nr 2, Północna str. nieparzysta od nr 83 do nr 121 i str. parzysta od nr 64 do końca, Rogowskiego w całości.
115

Lublin ul. Kurantowa 5

ULICE: Chęcińskiego w całości, Kiepury str. nieparzysta w całości, Prząśniczki w całości.
116

Lublin ul. Radzyńska 16

ULICE: Lipińskiego w całości, Północna str. nieparzysta od nr 57 do nr 81 i str. parzysta odnr 40 do nr 62, al. Solidarności w całości.
117

Lublin ul. Radzyńska 5

ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Radzyńska w całości.
118

Lublin ul. Radzyńska 5

ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 10.
119

Lublin al. Kompozytorów Polskich 8A

ULICE: Nowowiejskiego w całości, Oratoryjna w całości, Północna str. nieparzysta od nr 17 do nr 55.
120

Lublin al. Kompozytorów Polskich 8

ULICE: Milenijna w całości, Organowa w całości, Szeligowskiego w całości.
121

Lublin al. Spółdzielczości Pracy 65

ULICE: Bluszczowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Cynamonowa w całości, Daliowa w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jałowcowa w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Majerankowa w całości, Malwowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 89 do końca, Szewczyk Małgorzaty w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.
122

Lublin ul. Turystyczna 132

ULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa w całości, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.
123

Lublin al. Spółdzielczości Pracy 65

ULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta odnr 10 do końca, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Jagodowa str. nieparzysta w całości, Jamrożka w całości, Sekutowicza w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 65 do nr 87, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości.
124

Lublin ul. Kasztanowa 1

ULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 41 do końca, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa str. parzysta w całości, Kminkowa w całości, Lubczykowa w całości, Migdałowa w całości, Modrzewiowa w całości, Nagietkowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowaw całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.
125

Lublin ul. Magnoliowa 2

ULICE: Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Magnoliowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 63, Węglarza w całości.
126

Lublin ul. Hiacyntowa 69

ULICA: Agrestowa w całości, al. Andersa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str.nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Budrysów w całości, Cedrowa w całości, Dolińskiego str. parzysta w całości, Dymowskiego w całości, Fałata w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa str. parzysta w całości, Kalinowa w całości, Koryznowej str. parzysta od nr 4 do nr 6, Łubinowa w całości, Magnoliowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Malczewskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta w całości, PCK w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Storczykowa w całości, Szymanowskiego w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Unicka str. parzysta od nr 2 do nr 4, Walecznych str. parzysta od nr 6 do końca, Wiejska str. nieparzysta w całości, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.
127

Lublin ul. Owocowa 6

ULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Jaworowa w całości, Koryznowej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Malinowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przejazd w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 11 do końca, Wiejska str. parzysta w całości, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Zakręt w całości.
128

Lublin ul. Koryznowej 2C

ULICE: Koryznowej str. parzysta nr 2, Malczewskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 23 do końca, Walecznych str. nieparzysta nr 9.
129

Lublin ul. K. Tumidajskiego 6A

ULICE: Koryznowej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Niepodległości str. parzysta od nr 26 do końca, Trześniowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Tumidajskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6.
130

Lublin ul. Niepodległości 12A

ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 14 do nr 24, Tumidajskiego str. parzysta od nr 8 do nr 16.
131

Lublin ul. K. Tumidajskiego 24

ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 2 do nr 12, Tumidajskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 18 do końca.
132

Lublin ul. Niepodległości 9

ULICA: Azaliowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Krokusowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Świdnicka str.nieparzysta od nr 9 do końca, Winogronowa w całości, Wrzosowa w całości, Zawilcowa w całości.
133

Lublin ul. Daszyńskiego 4

ULICE: Daszyńskiego w całości, Kasztanowa str. nieparzysta w całości.
134

Lublin ul. Lwowska 28

ULICE: Dolińskiego str. nieparzysta w całości, Jacka Kuronia w całości, Lwowska str. parzysta nr 12 i od nr 22 do końca, Unicka str. parzysta od nr 6 do końca, Walecznych str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4.
135

Lublin ul. Okrzei 9

ULICE: Okrzei w całości.
136

Lublin ul. Kleeberga 12A

ULICE: Kleeberga str. parzysta w całości, Orlika Rückemana w całości, Wołyńska w całości.
137

Lublin ul. Podzamcze 7A

ULICE: Białkowska Góra w całości, Działkowa w całości, Floriańska w całości, Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 14 do nr 44, Lwowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10 i od nr 14 do nr 20, Niska w całości, Podzamcze str. nieparzysta w całości, Sienna w całości.
138

Lublin ul. Lwowska 11

ULICA: Dembowskiego w całości, Kalinowszczyzna str. parzysta od nr 8 do nr 12, Krzemieniecka w całości, Lwowska str. nieparzysta od nr 5 do końca.
139

Lublin ul. Kustronia 10

ULICE: Kiwerskiego w całości, Kustronia w całości.
140

Lublin ul. Kalinowszczyzna 70

ULICE: Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Kleeberga str. nieparzysta w całości, Okólna w całości, Słomiany Rynek w całości, Tatarska w całości, Towarowa w całości.
141

Lublin ul. Kresowa 1

ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Gospodarcza str. nieparzysta od nr 25 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Graffa w całości, Kresowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 69 do końca i str. parzysta od nr 76 do końca, Mełgiewska nr 1, Montażowa str. nieparzystaw całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Motorowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str.parzysta od nr 10 do końca, Odlewnicza nr 2, Turystyczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str.parzysta od nr 2 do nr 44, Zimna w całości.
142

Lublin ul. Przyjaźni 12

ULICA: Łęczyńska str. parzysta od nr 60 do nr 74, Przyjaźni str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14.
143

Lublin ul. Przyjaźni 13

ULICE: Przyjaźni str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.
144

Lublin ul. Kresowa 1

ULICE: Łęczyńska str. nieparzysta od nr 63 do nr 67, Odlewnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 4 do końca.
145

Lublin ul. Gospodarcza 32

ULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 19 do nr 23 i str. parzysta od nr 28 do nr 32, Kresowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 3 do nr 5, Montażowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Motorowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.
146

Lublin ul. Gospodarcza 18

ULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 10 do nr 26.
147

Lublin ul. Maszynowa 6

ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 2 do nr 12, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 57 do nr 61.
148

Lublin ul. Maszynowa 2

ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 14 do nr 24, Maszynowa w całości.
149

Lublin ul. Hutnicza 28A

ULICA: Gospodarcza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Hutnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Krzemionki w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 41 do nr 55, Mieszczańska str. parzysta w całości.
150

Lublin ul. Projektowa 5

ULICE: Blacharska w całości, Frezerów w całości, Konstruktorów w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 7 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narzędziowa w całości, Projektowa w całości, Resorowa w całości, Ślusarska w całości, Tokarska w całości.
151

Lublin ul. Turystyczna 32

ULICE: Hajdowska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Jakubowicka w całości, Kijańska w całości, Łagiewnicka w całości, Łuszczowska w całości, Turystyczna str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Zawieprzyckaw całości.
152

Lublin ul. Mełgiewska 104

ULICE: Biskupie w całości, Bławatkowa w całości, Dojazdowa w całości, Dziubińskiej w całości, Hajdowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Jarmarczna w całości, Kasprowicza w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzystaod nr 10 do końca, Metalurgiczna w całości, Tyszowiecka w całości, Zadębie w całości.
153

Lublin ul. Grygowej 4B

ULICE: Banacha w całości, Braci Krausse w całości, Chemiczna str. nieparzysta od nr 17 do końca, Dobrzańskiego w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 70 do nr 94, Felin w całości, Grenadierów w całości, Grygowej w całości, Hessa w całości, Lucyny Herc str. nieparzysta w całości, Moritza w całości, Pancerniaków w całości, Plewińskiego w całości, Rataja w całości, Spiessa w całości, Vetterów w całości.
154

Lublin ul. Wł. Jagiełły 11

ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta w całości, Krępieckaw całości, Królowej Jadwigi w całości, Władysława Jagiełły str. parzysta od nr 20 do końca, al. Witosa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca.
155

Lublin ul. Wł. Jagiełły 11

ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Władysława Jagiełły str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Wylotowa w całości.
156

Lublin ul. Zygmunta Augusta 15

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 96 do końca, Franczaka Józefa "/Lalka"/ str. parzysta w całości, Kazimierza Jagiellończyka w całości, Królowej Bony w całości, Władysława Warneńczyka w całości, Zygmunta Augusta w całości.
157

Lublin ul. Rąblowska 13

ULICE: Janowska w całości, Koło w całości, Lipska str. nieparzysta w całości, Parczewska w całości, Pod Gajem w całości, Rąblowska w całości, Stary Gaj w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 2 do nr 8.
158

Lublin ul. Krężnicka 156

ULICE: Bór w całości, Bryńskiego w całości, Cienista w całości, Grzybowa w całości, Krężnicka w całości, Ku Słońcu w całości, Kukułcza w całości, Letniskowa w całości, Lipska str. parzysta w całości, Łąkowa w całości, Marzanny w całości, Modra w całości, Mrówcza w całości, Nad Zalewem w całości, Niezapominajki w całości, Nizinna w całości, Osmolicka w całości, Pasieczna w całości, Poranna w całości, Prawiednicka w całości, Pszczela w całości, Ptasia w całości, Rosy w całości, Roślinna w całości, Sarnia w całości, Świeża w całości, Tęczowa w całości, Zagajnikowa w całości, Ziołowa w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.
159

Lublin ul. Nałkowskich 102

ULICE: Budowlana str. parzysta od nr 52 do końca, Ciepłownicza w całości, Diamentowa str.nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Inżynierska w całości, Medalionów w całości, Nałkowskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 97 i str. parzysta od nr 2 do nr 94, Przy Bocznicy w całości, Romera str. parzysta od nr 2 do nr 4, Samsonowicza str.nieparzysta od nr 1 do nr 3, Smoluchowskiego str. nieparzysta w całości, Wrotkowska w całości.
160

Lublin ul. Nałkowskich 110

ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 119 do końca i str. parzysta od nr 124 do nr 248, Romera str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 32 do końca.
161

Lublin ul. Samsonowicza 9

ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 99 do nr 109 i str. parzysta od nr 96 do nr 108, Romera str. parzysta od nr 6 do nr 26, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 5 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.
162

Lublin ul. Nałkowskich 110

ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 111 do nr 117 i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Romera str. parzysta od nr 28 do nr 30, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 19 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 16.
163

Lublin ul. Samsonowicza 33A

ULICE: Samsonowicza str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.
164

Lublin ul. Nałkowskich 110

ULICE: Budowlana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 50, Czekanowskiego w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Domeykiw całości, Energetyków w całości, Olechnowicza w całości, Olszewskiego w całości, Wapowskiego w całości, Węglowa w całości, Wolińskiego w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 53 do końca.
165

Lublin ul. Woronieckiego 11

ULICE: Fulmana w całości, Nałkowskich str. parzysta od nr 250 do końca, Rodakiewicza w całości, Słomkowskiego w całości, Uhorczaka w całości, Woronieckiego w całości, Zalewskiego w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 10 do nr 14.
166

Lublin ul. Nowy Świat 31A

ULICE: Kruczkowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Smoluchowskiego str. parzysta w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.
167

Lublin ul. Kunickiego 35

ULICA: Chłodna w całości, Chrostowskiej w całości, Dąbrowska w całości, Garbarska nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Kunickiego str. nieparzysta od nr 17 do nr 49 i str. parzysta odnr 28 do nr 114, Leśna str. nieparzysta w całości, Łazienkowska w całości, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Pawia str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Piaskowa w całości, Pochyła w całości, Próżna w całości, Skośna w całości, Słodowa w całości, Śliska w całości, Wojenna nr 2, Zaciszna w całości.
168

Lublin ul. Wyścigowa 31

ULICE: Czeska w całości, Kotlarska w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 51 do nr 85, Kwiatowa w całości, Leśna str. parzysta w całości, Nowy Rynek w całości, Oboźna w całości, Piękna w całości, Spacerowa w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Wyścigowa str. nieparzysta w całości.
169

Lublin ul. Kunickiego 116

ULICE: Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Koźmiana w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Kraszewskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Kunickiego str.nieparzysta od nr 87 do nr 105 i str. parzysta od nr 116 do nr 154, Matejki str. nieparzysta odnr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 31 do nr 53, Mireckiego w całości, Morsztynów w całości, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str.parzysta od nr 2 do nr 6, Orzechowskiego w całości, Pruszyńskiego w całości, Reymonta w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Stanisławskiej w całości, Szańcowa w całości, Ściegiennego w całości, Wyścigowa str. parzysta w całości, Zabłockiego w całości, Żeromskiego w całości.
170

Lublin ul. Mickiewicza 36

ULICE: Bagatela w całości, Biernata z Lublina w całości, Chełmońskiego w całości, Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca, Kononowicza w całości, Kopernika w całości, Kraszewskiego str. parzysta od nr 38 do końca, Kunickiego str. nieparzysta od nr 107 do nr 143, Matejki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Morcinka w całości, Przybylskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Pułaskiego w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 88, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 27.
171

Lublin ul. Róży Wiatrów 9

ULICE: Błękitna w całości, Kruczkowskiego str. parzysta od nr 16 do końca, Młodzieżowa str.nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Róży Wiatrów w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 41 do nr 51.
172

Lublin ul. Kruczkowskiego 12

ULICE: Kruczkowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Przybylskiego str.parzysta od nr 20 do końca, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 29 do nr 39.
173

Lublin ul. Mickiewicza 24

ULICE: Boya-Żeleńskiego w całości, Brata Alberta w całości, Głuska str. parzysta od nr 2 do nr 14, Jezierskiego w całości, Klukowskiego w całości, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 26 do końca, Kuncewiczowej w całości, Łukasińskiego str.nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Kunickiego str. parzysta od nr 156do końca, Maczka w całości, Makuszyńskiego w całości, Mickiewicza str. parzysta od nr 22 donr 32, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 43 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Oczkiw całości, Orzeszkowej w całości, Reja str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rejtana w całości, Sterna w całości, Szaniawskiego w całości, Tuwima w całości, Wadowskiego w całości, Wałowa w całości, Wita Stwosza w całości, Zegadłowicza w całości.
174

Lublin ul. Mickiewicza 36

ULICE: Bandtkich w całości, Dziesiąta w całości, Jachowicza w całości, Korzeniowskiego w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 145 do nr 181, Mochnackiego w całości, Moniuszki w całości, Pawłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 56, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Śniadeckiego w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 90 do nr 108, Traugutta w całości, Wyspiańskiego w całości, Zemborzycka str. parzysta od nr 2 do nr 42.
175

Lublin ul. Sierpińskiego 26

ULICE: Broniewskiego w całości, Fredry w całości, Gałczyńskiego w całości, Korczaka w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 183 do końca, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Pawłowa str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 58 do końca, Reja str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Siemiradzkiego str. parzysta od nr 30 do końca i str. nieparzysta od nr 33 do końca, Sienkiewicza w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83, Staffa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 82, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 46.
176

Lublin ul. Zemborzycka 82

ULICE: Brodowskiego w całości, Czartoryskiej w całości, Gralewskiego w całości, Kniaźnina w całości, Łobodowskiego w całości, Południowa w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca, Stachury w całości, Staffa str. parzysta od nr 84 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Zemborzycka str. parzystaod nr 44 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 16 do końca.
177

Lublin ul. Abramowicka 4B

ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Brezy w całości, Daniłowskiego w całości, Dygasińskiego w całości, Gierymskiego w całości, Glińskiego w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Iwaszkiewicza w całości, Jastruna w całości, Kolberga w całości, Konarskiego w całości, Kwiecińskiego w całości, Michałowskiego w całości, Nasienna w całości, Orłowskiego w całości, Pocka w całości, Porazińskiej w całości, Sieroszewskiego w całości, Sierpińskiego str. parzysta w całości, Szelburg-Zarembiny w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 124 do nr 130, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 48 do końca.
178

Lublin ul. Długa 6

ULICE: Akacjowa w całości, Bukowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Czereśniowa w całości, Długa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Dobra w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Elektryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Fabryczna str.nieparzysta od nr 11 do końca, Garbarska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta odnr 6 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kościelna str. nieparzysta od nr 3 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 9 do końca, Pawiastr. parzysta od nr 76 do końca, Równa w całości, Smolna w całości, Startowa w całości, Topolowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wirowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca.
179

Lublin ul. Elektryczna 12

ULICE: Długa str. nieparzysta od nr 13 do nr 85, Garbarska str. nieparzysta od nr 3 do nr 17, Kamienna w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 24 do nr 62, Kręta w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 53 do nr 73 i str. parzysta od nr 44 do nr 74, Przesmyk w całości, Rozstajnaw całości, Sosnowa w całości, Stalowa w całości, Sucha w całości, Wspólna w całości, Źródlana w całości, Żelazna str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 88.
180

Lublin ul. Elektryczna 51

ULICE: Bukowa str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Długa str. parzysta od nr 60 do nr 84, Krańcowa str. parzysta od nr 64 do nr 80, Olchowa w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 75 do końca.
181

Lublin ul. Elektryczna 51

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Elektryczna str.nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jesionowa str. nieparzysta odnr 1 do nr 9 i str. parzysta nr 2, Krańcowa str. parzysta od nr 82 do nr 104, Lotnicza str. parzysta od nr 12 do końca, Topolowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Wierzbowa w całości.
182

Lublin ul. K. Przerwy-Tetmajera 2

ULICE: Asnyka w całości, Bogusławskiego w całości, Długa str. nieparzysta od nr 87 do końcai str. parzysta od nr 86 do końca, Grochowskiego w całości, Ignacego Krasickiego w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 1 do nr 47 i str. parzysta od nr 2 do nr 86, Kossaka w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 13 do nr 89, Robotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 24, Przerwy-Tetmajera str. nieparzysta w całości, Wilcza str. parzysta od nr 2 do nr 66, Żelazna str. parzysta od nr 90 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Żurawia w całości.
183

Lublin ul. Sulisławicka 7

ULICE: Cmentarna w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 47 do końca, Dulęby w całości, Franczaka Józefa "/Lalka"/ str. nieparzysta w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 49 do końca i str. parzysta od nr 88 do końca, Krańcowa str. nieparzysta od nr 91 do nr 105, Niemcewicza w całości, Przerwy-Tetmajera str. parzysta w całości, Skalskiego w całości, Sulisławicka w całości, Urbanowicza w całości, Wilcza str. parzysta od nr 68 do końca, Żmichowskiej w całości.
184

Lublin ul. Mickiewicza 24

ULICE: 11 Listopada w całości, Cholewy w całości, Dmowskiego w całości, Głuska str. parzysta od nr 16 do nr 18, Grunwaldzka w całości, Hallera w całości, Hubalczyków w całości, Kutrzeby w całości, Kwiatkowskiego w całości, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Mikołajczyka w całości, Obrońców Lublina w całości, Okulickiego w całości, Orląt Lwowskich w całości, Pajdowskiego w całości, Piskora w całości, Powstańców Warszawy w całości, Raczkiewicza w całości, Raczyńskiego w całości, Robotnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Roweckiego w całości, Skrzynicka w całości, Sokolniki w całości, Sybiraków w całości, Wilcza str. nieparzystaw całości, Wyzwolenia w całości.
185

Lublin ul. Abramowicka 122

ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Barwna w całości, Klonowica w całości, Makowa w całości, Odległa w całości, Podleśna w całości, Powojowa w całości, Sadowa w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Szymonowica w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 132 do końca, Wólczańska w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 19 do końca.
186

Lublin ul. Zdrowa 1

ULICE: Dominowska w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta odnr 20 do końca, Grabowskiego w całości, Handlowa w całości, Masarska w całości, Miętowaw całości, Miodowa w całości, Nektarowa w całości, Parafialna w całości, Podkomorska w całości, Przepiórcza w całości, Sachsów w całości, Sieciecha w całości, Strojnowskiego str.nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Szklarniana w całości, Wojewodzińska w całości, Wygodna w całości, Zdrowa w całości, Zorza w całości.
Znajdź lokal wyborczy
Województwo:
Gmina:
Miejscowość/Ulica:
Wyniki wyborów na wójta, burmistrza, prezydenta w województwach
Wiadomości